Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tiszteletem. Laptopra akarok...

SuhiB kérdése:

Tiszteletem. Laptopra akarok csatlakoztatni másik billentyűzetet! Nem érzékeli a klaviatúrát, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A billentyűzeten régi PS/2-es csatlakozó van, átalakítóval megoldottam, hogy USB legyen, de ha összekötöm a laptoppal, pillanatra felgyúlnak a fények, de semmi több, nem is érzékeli.

2014. júl. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog működni mi is probáltuk lapopon ps/2-usb átalakitóval egerezt de semmi :S
2014. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél USB-s billentyűzetet, az átalakítóval nekem az volt a problémám, hogy érzékelte ugyan a billentyűzetet, de meghatározatlan időközönként megszakadt a kapcsolat a billentyűzet és laptop közt, mindig ki kellett húznom a billentyűzetet az átalakítóból és ismit bedugni, sajnos...

Több átalakítót probáltam és több USB port-ban is, míg meguntam az egészet és vettem olyan billentyűzetet, amelyen USB csatlakozó volt.

2014. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem akartam venni új billentyűzetet, egyébként nem kérdeznék ilyen hülyeségeket. DE máshonnan informáltak, hogy megoldható Aktív átalakítóval (pl.: [link]


Azért köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 23. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyiért már kapsz egy egyszerűbb billentyűzetet is szerintem...
2014. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én nem tudtam hogy van aktív átalakító is, nekem a passzív is egy ezresbe került kb. ezért ajánlottam az új billentyűzetet, ami kb. 2500 ft volt és egeret is kaptam hozzá.
2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!