Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz. Rom az egész életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz. Rom az egész életet, mert elhagy a férfi akit "szeretek"!?

Figyelt kérdés

együtt élünk egy ideje,többen egy albérletben,erre ő egy hete bejelentette h költözik,mindenféle hüye indokkal. családos ember,és nekem is van párom. viszont ez a férfi tapasztalt,kedves,mindig dicsér,motivál,törödik velem. soha nem éreztem magam még ilyen jól egy férfi társaságában.


Önbizalmat ad,érte képes vagyok olyan dolgokra is,amire a páromnak nem. mert sokszor kiabál,de igazából szeret. nem akarom megcsalni,de nagyon szimpatikus ez a pasi. és most lehet elrontottam az egészet.


irta neki este,ő meg ugrott ezt hitte h a felesége írt neki,de leszarta,nem is válaszolt. h szeretném,ha maradna. de már összepakolta a cuccait is. sztem már nincs remény h maradjon,pedig én mindig tudtam volna beszélgetni,de féltem tőle,mert elég zárkozott sokszor,és én is elég visszafogott vagyok. most ugy érzem,kicsit megnyilhattam volna,személyesen akartam neki elmondani,h maradjon,de nem mertem.


ha elmondja másoknak,már csak azért sem marad,nehogy az legyen hogy miattam.


de ezek után én biztosan nem leszek kedves egy férfihoz sem,nem érdekel egyik sem,és nem fogom kitárni egyiknek sem a szívem. sztem soha nem is fogok megismerni még egy ilyen normális pasit.


Ő meg most lehet röhög a markában,hogy na ezt is meghóditottam. én 24 ő 40mult



2014. nov. 13. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reklám:
2014. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen reklám? Nem lehet normális választ adni,és megérteni h a másik ember szenved? kössz..
2014. nov. 13. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már egyszer megkérdezted, de akkor még olvashatóbb volt. Úgy látom azóta tényleg megzakkantál.

Mi a hülye indok neked? Az, hogy van családja és nem akarja elhagyni? Az előző kérdésedben ezt mindenki normálisan kifejtette, miért vagy már ennyire erőszakos? Lépj túl ezen, majd találsz egy hozzád való pasit, aki ráadásul korban is hozzád illik. Szerintem Te irigykedsz a családjára is, holott megvan a lehetőséged, hogy majd neked is legyen saját családod. De vele sosem lesz!

2014. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom h már kérdeztem,de senki nem törödik velem. és igen igen,meg vagyok zakkanva,amióta csak arra gondolok h elmegy. igen igazad van,irigy is vagyok rá. Ő meg biztos röhög a markában,nem? hogy egy ilyen kis naiv hülye libát magába bolonditott a bokokkal,stb.. De egy nőnek ez kell,és ő ért a nőkhőz. mindig szépen bánt velem. de most a családjáról nincs szó,nekik teljesen mindegy hol lakik,az itteni dolgokat nem kö az orrukra. mert elég féltékeny a nője,meg kövér is,de nagyon szereti. ahhoz képest,volt rá példa,h megcsalta,de ki nem hibázik. én csak a lelki törödésre vágyom nem a szex végett
2014. nov. 13. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát törődjön veled a pasid baski. Én a magam részéről töröltem a kérdést a listáról.
2014. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez a pasi úgy szeretett téged, ahogy te őt. Lehet inkább a lányának tekintett... Tudom nehéz szimplán a kedvességet látni abban akit másképp is szeretsz, de lehet ez az igazság. A felesége attól még hogy nem egy bomba nő, mégiscsak a felesége, és gondolom a pasi nem akarja megcsalni.

Vagy látja hogy te mennyire ragaszkodsz hozzá, és nem akar kihasználni. Normális ember igyekszik nem összetörni a másik szívét. Talán ezért is lép le, hogy elszakadj tőle, hogy tudj normális életet kezdeni, más fiúkkal ismerkedni, ne csak rá várj. És ebben teljesen igaza van. De mégis mit vársz tőle? hogy hagyja ott a családját és legyen veled? És ha ezt meg is tenné, mi lenne a garancia arra, hogy téged nem hagy el 10 év után egy másik huszonévesért?

Tudom nehéz, de ezen túl kell lépni. Mást úgyse tehetsz... Fiatal vagy még, előtted az élet.

n

2014. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szergej55 ***** válasza:
Figyelj, aranyom, még mielőtt veszélyesen nem akarnál tudomást venni az életről: mi lenne, ha legközelebb olyasvalakihez közelednél, aki mondjuk nem családos? Hátha több sikerrel járnál.
2014. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szergej! hagyjuk már a családos részt! már csalta meg a párját,most nem erről van szó. én nem SZEXET akarok tőle,hanem lelki törödést,amit még senkinél nem éreztem ennyire. figyelmes velem,stb..

itt nem is a szeretről van szó,én se szeretem,hanem nagyon erősen kedvelem,személyesen 0.5-1 éve ismerem őt. lányának sem tekintett,ő inkább zárkozott ember. én is visszafogott az a baj,különben elmondhattam volna neki mit érzek. h szeretm a társaságát,neki se lesz jó egyedül az uj albérletben. mondta is. nagyon csipjük egymást,legalábbis én igen,akkor ő lehet csak szórakozik velem, egy strigula vagyok,h na ezt is magamba bolondítottam. elég egy pár kedves szó,és...


pedig nem igy van,én tényleg lelkis vagyok,és nagyon kell a lelki törödés.. miért csak magával törödik,miért nem azokkal akik "szeretik",mert ha kicsit is számitanék neki itt maradna. de igaz,h még az érzéseimet se merem neki elmondani,csak odalöktem egy sort neki,de minek fejtsem ki.. nem tudom mit gondolhat..

2014. nov. 13. 10:24
 9/12 A kérdező kommentje:
nem kell h elhagyja a családját értem,de ezt a kis időt 1 évet már kibirhatná velem. a családjának nem mesél semmit,nekik mindegy hol lakik..
2014. nov. 13. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet olyasmit vártál tőle amit nem tud megadni, lehet csak úgy érezted hogy ő egyfajta lelki társ neked. Én ezt gondolom. Attól hogy neked fontossá vált és úgy érezted ő valami fantasztikus ember, még közel sem biztos hogy az sőt...szerintem kissé ellentmondásosak az érzéseid és ennek a bizonyos lelki társnak is. Miért fontos hogy együtt éljetek? Nem lehet hogy egyfajta apatípus ő neked? Barátod mit szólt ehhez? Nekem elég furcsa ez az egész történet együttélés...nekem úgy tűnik nagyon függsz egy másik ember elismerésétől törődésétől. Lehet hogy ettől a férfitól túl sokat vártál. És megjegyzem úgy hogy nem is beszéltél róla csak szeretted volna, hogy találja ki anélkül az érzéseid, hogy mit jelent neked anélkül hogy beszélnél róla...most akkor hogy van ez?
2014. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!