Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a legénybucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

We555 kérdése:

Mi a véleményetek a legénybucsurol? Ti mit engednetek vagy legalabbis hogy fogjatok fel ezt az egesz "bulit"?

Figyelt kérdés

Nok es Ferfiak velemenyere ugyanugy kivancsi vagyok. A ferfiak tenyleg csak a szexet es a prostikat stb kepzelik el egy ilyen bulin.?. vagy csak a fejembe szallt a sok 'masnaposok' c. filmek.. A nok ezt hogy kezelik? hogyan fogjatok fel ? mire szamithatunk masnap? stbstb..

(meg nincs itt az ideje a hazassagnak, csak neha ha meglatok egy ilyen filmet elgondolkodom..aztan ketsegbe esem. ezert fordulok ide. ha majf eljon az ideje, tudjam, hogy mit hogyan kell felfogni stb.) 18L



2013. jan. 4. 03:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak táncosok az még nem gáz,mert ez inkább azoknak szól akik a vendégek,de szerintem hiába legénybúcsú,akkor se csalja meg sehogyan sem a nejét.
2013. jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból olyan férfit nem is "választanék", akiben felmerülhet a lehetőség, hogy megcsaljon. Nem szeretném a rúdon tekergőző lányokat nézne, vagy valami prostival bújna ágyba...

De egy haverokkal, piával, jó hangulattal teli estére nyugodtan mehetne.

Egyébként én hülyeségnek tartom a legénybúcsút/leánybúcsút, de ha szíve vágya, akkor menjen...a már fent említett körülmények között. (:

2013. jan. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha a vőlegényemnek lenne, mert megbízok benne, nem mellesleg a barátaiban is.

Különben is, ha félrelépegetős a vőlegény, akkor úgyis félrelép máshol (is), nem pont ettől az egy estétől kell félteni :D

2013. jan. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok túl laza, de engem nem zavarna a buli. Ha lány is lenne, akkor szeretném, ha közösen választanánk egy lányt a bulira. :) Viszont alapból nem vagyok féltékeny típus, ezért ha házasodunk is, ugyanúgy mehet bulizni a haverjaival, addig én is a barátnőimmel szórakozom. :D
2013. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond a legénybúcsúval, jó móka, egy dátumra kell szervezni a leánybúcsúval és akkor nincs az, hogy míg az egyik fél szétcsapja magát és hülyeségeket csinál, addig a másik otthon rágja a körmét, hogy mi lehet vele / mit csinálhat. Fontos, hogy ez a nap ne egy nappal az eski előtt legyen (pl. ha vissza kell vinni Mike Tyson tigrisét, azért az innen repülővel szállítva is beletelik pár napba, de az sem baj ha a fotózáson - esküvői fotográfus vagyok - nincsenek beesve a szemei a párosnak.) és onnantól igazából egyéni/közös ízlés kérdése, hogy kinek mi a határ.


Én férfiként egyébként többre értékelek egy jó kis ivászatot, esetleg kocsmatúrával meg mindenféle hülyüléssel egybekötve (nem áthágva a BTK passzusait) mint , hogy olyan nő táncoljon nekem aki félórával előtte, és félórával utána másnak fog, pláne nem fektetném le, pláne nem az esküvőm előtt.

2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én lányként nem mennék hozzá olyanhoz,aki ilyen sztriptizes legénybúcsún óhajt mulatni. ha más nőkre akar gerjedni akkor nem ő az én emberem. ennyi.
2013. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mi innen rendeltünk műsort kizárólag csak show műsorokkal foglalkoznak www.harashow.hu
2013. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szanalmas, ha mar az eskuvo elotti napon k.vazni akar valaki... Ezeknek a pasiknak is megvannak a korei, de en nem tartozom ezen tiszteletremelto lanyok koze. Szerencsere nalunk fel sem merul ilyen kerdes, hiszen az eletunk osszekotese az pont rolunk szol. Aztan majd en joszokasom szerint beoltozom valami vadito cuccba este, ez csak termesztes ;-)
2013. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság.Teljesen értelmetlen. Azt sugallja,h MOST érezheted magad utoljára jól és utána elkezdődik valami borzalmas tortúra ami maga a házasság lesz...
2014. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Ha neked ezt sugallja akkor rosszul fogod fel.
2014. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!