Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képes az ember elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes az ember elfelejteni az első nagy szerelmét? Vajon nekem sikerül valaha? L/17

Figyelt kérdés
Első szerelem, vele tapasztaltam meg egy kapcsolat szépségeit, a boldogságot. Többé nem lehetünk együtt, de úgy érzem, sose fogok mást szeretni. Idővel elfelejtem?

2014. nov. 15. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha el szeretnéd, el fogod tudni felejteni. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor sokáig szenvedni fogsz.
2014. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejteni kell, semlegessé kell tenni.
2014. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El nem felejted, de fàjdalom és hiànyérzet nélkül fogsz visszaemlékezni rà.
2014. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
Ha igazán szeretted sosem fogod. Az ember egyszer lehet életében igazán szerelmes azután még sokszor de az mindig az helyett van. A végén beletörődik és kiköt valaki mellett mert szereti meg hasonlókkal igazolja önmagát de az már egy józan szerelem (szeretet).
2014. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
öm 1hét alat csökentek az érzelmek de roszvolt látni ezért minden képet töröltem ami volt minden beszélgetés ismerkedek másokal lassan 1 hónapja hogy vége ésmárcsak emlékek nem fájnak csak mosolygom rajtuk :)
2014. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az első szerelmek megmaradnak, DE fel lehet őket dolgozni, mint nagy csalódásokat és aztán jókat lehet rajtuk nevetni :) :D Legalábbis én.... nevetek
2014. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 homo ludensz ***** válasza:
Nem fellángolásról vagy fellángolásokról beszéltem bár annak a csalódásán sem tudom mi oly nevetséges. Aki viccből szerelmes azt viccként is dobja a másik fél.
2014. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem ez kb. egy hónapja gyötör. Úgy érzem kitéptek belőlem valamit boldog voltam vele... Jól esne egy lelki támasz, ha lenne valaki akinek elmondhatnám mit érzek. Néha már úgy érzem, hogy öngyilkosnak kell lennem. Üres vagyok nélküle, szerettem... 14/F
2014. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy volt ilyen az életedben. Rengeteg embernek nem adatik meg az ilyesmi...
2023. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!