Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek / tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek / tapasztalatotok ezzel a megállapítással kapcsolatban: "A távollét szerelmesek közt úgy hat, mint a szél a tűzre: a kis szerelmet eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli. "?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsiság.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2014. nov. 16. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

asszem ez így van...de van kivétel:

ha túl sokáig vannak távol és túl nagy távolságra, kialudhat a tűz mert alábbhagy a szél vagy olykor változik a széljárás...

2014. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy jól hangzó bullshit.
2014. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 perfect.
2014. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam így volt amikor végre találkozhattam a párommal. Sokáig távkapcsolatban éltünk. Régi szép idők, micsoda szexmaratonokat nyomtunk. :D
2014. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

utazik az istennek a f**sza, a távkapcsról ennyi.


ha meg ő utazott,valamiért kiélem magam picit,nem szabad komolyan venni az ilyesmit :) lazulni kell.Nem várni.

2014. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 I Love Twilight válasza:
73%
A távkapcsolatokról mindenki azt hiszi hogy csak egy futó kaland, de ez nem igaz!! Igenis lehet boldog valaki egy távkapcsolatban! Én a barátommal már lassan egy éve vagyunk együtt és minden tökéletes a távolság ellenére is. Meg lehet oldani mindig a találkákat :) Akár hetente is :)
2014. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 200km-re vagytok egymástól, s nem össze-vissza dolgozik az egyik, igaz utolsó?
2014. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk megy a dolog. :) 800km-re megyek 4hónapra. Most kiderül, hogy tényleg nagy-e a szerelem. 2x voltam már így, de először nem igazán voltunk szerelmesek, a másodiknál már nagyon, de akkor is alig bírtam ki. Most pedig kiderül. Ha bírja a kapcsolat ezt a próbát akkor többet nem hagyom itt, ha nem, akkor ennyit ért a kapcsolat, bár nagyon imádom.
2014. nov. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 I Love Twilight válasza:
nem 200 km-re vagyunk, hanem 800-ra
2016. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!