Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ötletek a barátom visszaszérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek a barátom visszaszérzésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve szakítottunk, de azóta tartjuk a kapcsolatot. Néha egy héten többször is beszélünk, de előfordult már, hogy hónapokig nem. Szakítás után kb. 2 hónap volt az az időszak, hogy nem közeledtünk egymáshoz, de utána többször előfordult, találkozgattunk, csókolóztunk...volt hogy ott aludtam nála párszor szakítás után is. Igazából nem lehet rajta rendesen kiigazodni, sokszor tesz félreérthető megjegyzéseket, volt olyan is hogy ő kezdeményezte, hogy esetleg kezdjük előlről, de végül nem lett belőle semmi. Mindig mondják a barátaim, hogy hagyjam mert cska újra és újra elhiteti velem a dolgokat és csak megbánt, de én nem tudom elfelejteni..van olyan hogy csak azért sétálgatok olyan helyen ahol tudom hogy találkozhatunk "véletlenül" ..és ilyenkor szoktunk is beszélgetni. Volt, hogy megbántott azzal amit mondott, de talán pont ezért szerettem meg ennyire, mert sose tudhatom mire számítsak tőle...

Szóval várom az ötleteket, örülnék, ha segítenétek.

20/L



2014. nov. 16. 16:11
 1/2 tarnai ***** válasza:
Igaza van a barátaidnak. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Csak akkor "nyiss" neki ajtót, ha felvállal újra, és majdmeggebed, hogy újrakezdjétek. Csak kihasznál, kiválló tartalék dugipajtás vagy jelenleg.
2014. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
máár nem mivel jelenleg nem beszélünk mert múltkor elküldtem.... dee azért mégis hiányziik:(((
2014. nov. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!