Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsátottatok már megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottatok már megcsalást?

Figyelt kérdés

A problémák megbeszélése után sikerült túllépni rajta és boldog lett a kapcsolat?

Van esély az újra kezdése ha rájöttem miért történt ez meg velem és miért nem tudott hű maradni hozzám.

Ő azt mondta, hogy nagyon fél, hofgy ezt megbánja, mert nálam jobbat még nem talált, de sajnos sok probléma volt a kapcsolatunkban amit nem tudtunk megoldani és a szőnyeg alá söpörtünk.

F 26



2014. nov. 17. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Épp ezen erőlködöm egy éve,de nem megy!Ha nincs bizalom,vége a kapcsolatnak,csak a rengeteg vita marad!
2014. nov. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tudom hogy klisé, de minden kapcsolat alapja a bizalom. Ha az nincs már meg, felesleges minden más megbeszélés, stb.

No meg, elötte nem ment a megbeszélés? Úgyhogy aki félre*** az tehet egy szívességet a másiknak, és eltűnhet iszonyat gyorsan.

Mi értelme ilyenkor már erőlködni? A szerelem miatt? Azt lehet találni másikat.

2014. nov. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha a bizalom megdöglik, akkor a kapcsolatnak is annyi. Benne lehet maradni - sokan megteszik, de nincs értelme. Nem kétlem hogy kivételes esetekben nem lehet túllépni rajta, de sokan csapják be magukat, aztán meg nem értik hogy miért nem boldogok. Pedig a dolog egyszerű... A legtöbb kapcsolat nem éli túl a megcsalást még akkor sem, ha együtt marad a pár.
2014. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem, mert aki egyszer megtette megteszi máskor is
2014. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha szerelem volt, akkor nem lehet szerintem túllépni rajta és megbocsátani, de ha csak szerelem nélküli együtt járás, barátság, vagy egy ilyen szintű házasság, akkor meg lehet bocsátani, és tovább lehet lépni.
2014. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja en is azt mondomw aki egyszer megteszi megteszi ujra. en engedtem megis szenvedtem mert mindig becsapot. 17ev utan vege. a pasik mar csak ijenek barmit teszel is semmi sem eleg.
2014. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Soha nem voltam még a megcsalt fél, s koromból kifolyólag már nem is leszek soha. Véleményem szerint, ha valakit megcsalnak, abban az ő keze is vastagon benne van. Főleg, ha egy pasit csalnak meg. Elképesztő, hogy milyen kevés kell egy nőnek ahhoz, hogy folyamatosan nőnek tudja magát érezni melletted. Percekben mérhető törődést igényel mindössze! 2-3 perc reggel, 2-3 perc délután, 2-3 perc este. Olyan nehéz ezt megadni annak, akit szeretünk? 40 éve van párom. Eleinte hetente más volt, később már években volt mérhető a váltás gyakorisága, de mindig volt mellettem valaki. (Nem akárki.) 40 éve udvarolok. Kedvesnek, szeretőnek, szexpartnernek, feleségnek. Ennyi kell a nőnek.

Nemrég derült ki, hogy szinte valamennyi szeretőmről tudott a feleségem, de soha nem hozta szóba, sohasem veszekedett. Megértette és elfogadta, hogy egy férfi így van bedrótozva, és tudta azt is, hogy soha, senkiért nem fogom elhagyni, mert ő az örök NŐ mellettem.

2014. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úristen 7-es! Ez komoly? 40 éve csalod az asszonyt??
2014. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van miquelnek engem sem erdekelt addig amig azt ereztem hogy en vagyok neki az igazi csak mar mikor felevig hozam sem ert meg a kezem is eltolta na akor jotek a bajok.
2014. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Félreértettél, kedves #8-as. Természetesen nem csalom a feleségemet 40 éve. 40 éve kezdtem csajozni, azóta vannak/voltak partnereim. Rövidebb-hosszabb viszonyaim.

Miután megnősültem, sokáig csak a feleségem volt, később 2-3 évente becsúszott egy-egy vérfrissítésszerű kaland. Ezek csak arra voltak hivatva, hogy újra fellángoljon a tűz a feleségem irányába.

2014. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!