Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nem tudom hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, de mindig a bnőivel van, és ha lenne alkalom akkor is mit mondjak neki?És ha kitudódik az osztályban akkor ezért fognak cikizni.

2014. nov. 17. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen kis ratyi,legyél vagány gyerek:)
2014. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz a lány személyiségéről? Ha rendesnek tűnik csak nem kürtöli világgá.
2014. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mokyu! ***** válasza:
Oda m€sz hozzá azt mondod hogy szeretnéd vissza adni a bugyiját amit találtál de nem itt mert nem akatod zavarba hozni aztán lekapod és össze fosod magad ez mindig beválik
2014. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát magától nem olyan szerintem, de van 1-2 bnője aki olyan, hogy cikiz szinte mindenkit az osztályból.
2014. nov. 17. 22:20
 5/9 A kérdező kommentje:
2-ik nak
2014. nov. 17. 22:21
 6/9 A kérdező kommentje:
komoly választ ha lehet kösz
2014. nov. 17. 22:45
 7/9 anonim válasza:
Legyél mindig a közelében és ha nem mered megmondani neki h szereted akkor kérdezgesd a többi osztálytársad h nem tudja h az a lány szeret téged
2014. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kicsipa válasza:
Na hogy ment?
2014. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kicsipa válasza:
Ja és miért nem mentek mondjuk korizni és ha nem megy neki akkor segithetnél és akkor beszélhetnél vele kettesben.(Ha nem akarod rögtön moziba hivni)
2014. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!