Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Ő az első nagy szerelmem. Egy suliba járunk, egy év korkülönbség van köztünk. Szünetekben elég sokszor rám néz, viszont mikor meglátja hogy ránézek egyből elfordul. Miért van ez? Valahogy közeledni kéne hozzá..de nem tudom mit tegyek..vajon érez valamit irántam?
2014. okt. 22. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A suliban én se szemeznék a kiszemeltel. :) Nyugodtan menj oda hozzá, most úgyis lesz idôd bátorságot gyûjteni hozzá a szünetben. ;)
2014. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is ez volt, csak itt vagyok a fiú és a másik a lány. Én próbálkoztam, de lekoptatott. Hátha neked nagyobb szerencséd lesz.
2014. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De általában a haverjaival van..

mit mondjak neki?:D

2014. okt. 22. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá nem fogja leszedni a fejed kõszönj neki sziával és kérdezgess tölle meg kérdezd meg hogy pl kövi szünetben kijönne-e beszélgetni
2014. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit csak szeretnél.De tényleg.Kérdezz meg valamit, vagy ütközz össze vele és kérj bocsánatot.Ebbõl indulhat ki beszélgetés.
2014. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy bocsánatkérésböl semmi beszélgetés nem lenne max annyit mond a fiú hogy semmi gond de viszont ha leönti ütközéskor akkor lesz beszélgetés csak lehet rosszul sül el próba szerencse :D
2014. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz...:)
2014. okt. 22. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok ha kell még tanács írj
2014. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hanyadik válaszoló vagy?:)
2014. okt. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!