Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembe? 18/F...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamtaratamtam kérdése:

Mit tennétek a helyembe? 18/F többi lent.

Figyelt kérdés

Nem olyan régen megismertem egy 16 éves lányt interneten.

Már 1 éve, hogy szakítottam az exemmel és nem tudtam senkivel túltenni magamat rajt, de a sors keze lehetett az, mikor megismertem a lányt. Újra tudtam valakibe bízni, ráadásul nagyon beleszerettem, de egy óriási probléma van. A lány közel 600km-re lakik tőlem. Mit tegyek? Válaszotokat köszönöm. Ha lehet írjátok oda, hogy F/L meg a korotokat.



2014. nov. 18. 16:32
 1/8 tarnai ***** válasza:
ajaj. 63F
2014. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 találkozónál többre ne számíts :-/


Ha meg még nem is találkoztatok,akkor csak beképzeled és ez nem szerelem.

2014. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl fiatalok vagytok, és túl nagy a távolság. Nem valószínű hogy 1,5 éven belül összeköltöznétek. Lány is még tanul, szülei valószínűleg nem is engednék, meg hova? Éveket meg nem lehet így kibírni, hogy esetleg a szünetekben találkoztok


keress mást 25F

2014. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresnék olyat aki nem csak interneten elérhető.
2014. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki aki volt már ilyen helyzetbe?
2014. nov. 18. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nagyon macerás. Alkalmanként 40 ezer csak az utazás.

Ennyi pénzből 2 csaj vigasztal úgy, hogy a végén csak forró levegő jön belőle.

2014. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Benne élek, és haldoklik a kapcsolatunk, és a lány ide is tudna költözni, 1 éven belül, de nem fogjuk addig kibírni.

Ha valakivel együtt voltál 1 évig majd távol kerültél tőle, akkor az egy teljesen másik történet. Pont ez hiányzik... 1,5 hónapja láttam és mindketten nagyon elégedetlenkedünk már...


25F tapasztalattal, jó tanács, keress mást :)

2014. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én már 3éve együtt vagyok a most már feleségemmel, akit szintúgy mind te interneten ismertem meg. Megérte! Fél év után taliztunk először, akkor voltam 19 ő pedig 18. Nagyon szeretjük egymást. A lány városához lakunk közelebb, ha ez érdekel. 23/F

Ui.: Várj rá ha tényleg szeret! :)

2014. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!