Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Csinos, aranyos és ad magára. A kapcsolat elején egy angyal aztán BUMM! Elképesztően féltékennyé válik, ragadós, ha nem vagy vele 5 percet már biztosan megcsalod. Naponta 50X kell bizonyítanod, hogy szereted, de még akkor sem hiszi el. Gyakorlatilag képes a semmiből is problémát csinálni és tönkre tenni vele a napjaitokat. Iszonyatos stílust enged meg magának a párjával és a környezetével szemben. Egy igazi hiszti királynő és ragadós és extrémen féltékeny barátnő.

Mennyi ideig bírnátok egy ilyen nővel? Egyáltalán belebonyolódnátok egy hosszú kapcsolatba?



2014. nov. 20. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, akklr metnevelem

ezek altalaban korabbi, esetleg gyerekkori serelmek... ha ezzel szembesitjuk, akkor mar elevemjobb a helyzet... es nem hagynam magam, felhaborodn3k ha a semmin kezd el szenvedni... es 3gy idomutanno is rajon es leszokik a hulyesegrol


az emberek folyton valtoznak, mindenbol ki lehet nevelni, csak figyelni kelles turelmesnek kell lenni

2014. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Összejönni még lehet összejönnék vele, de nem okáig bírnám az után, hogy kimutatta a foga fehérét. Bár ha a mellei nagyok, akkor számolj még rá talán +1 hetet.
2014. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
én mindig úgy voltam hogy kizárt hogy ilyen nővel jöjjek össze, figyelmemen kivül mégis összejöttem egy ilyennel, beleszerettem de ott ez a sok sza*rság
2014. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" A kapcsolat elején egy angyal aztán BUMM! "

Azt elfelejtetted írni,hogy mi volt az a BUMM!Megcsaltad és lebuktál?Ahol elcseszik a bizalmat,ott jön ez a BUMM!

2014. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Biztonságba kezdte magát érezni ez volt a Bumm... Addig visszafogta magát aztán jött a valóság...
2014. nov. 20. 14:29
 16/18 anonim ***** válasza:
De morbid. Nem lesz férjem :DD
2014. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy az első hisztinél lelépnék. Első barátnőmnek voltak ilyen napjai, azóta valóságos fóbiám van a hisztivel szemben. Hogy te meddig bírod, az kívülállóként nehéz megmondani. Sokak örülnek, ha féltékeny a partnerük, mert ezáltal látják bizonyítottnak, hogy szeretve vannak, és ezért még a hisztit is képesek elviselni. Ideig-óráig!
2014. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mi teljesen kikészítenénk egymást, mert én is sokszor tudok ilyen lenni xddd


22f

2014. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!