Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy évvel fiatalabb tőlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évvel fiatalabb tőlen a fiú! Nem ciki ez szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy 13 éves fiú akivel nagyon szeretek lenni meg hülyülni meg minden és már olyan mintha túl jó barátok lennénk (értitek:D ) meg hát állítólag tetszem neki meg szeret engem.. és hát szerintem én is szeretem:(( csak szerintetek nem lenne ciki ha összejönnék vele ? meg mit szólnának a többiek?? :/ (és olyan válaszokat nem szeretnék hogy még kicsik vagytok meg ilyeneket) a válaszokat előre is köszönöm:)

2014. nov. 20. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly velem is hasonló volt a helyzet,nekem azt mondták hha igazán szeretem,akk ez nem számít:)

16/L

2014. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán.


Gyerek szerelem a legszebb.

Első csók, első igazi érzelmek. Vágjál bele.

Főleg ha szeretitek egymást. Ki nem tojik rá más véleményére. Úgy is ott lesz az a rózsaszín felhő.

2014. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 év az semmi, bocsi a kifejezésért sz4rd le mások véleményét, ha szereted akkor szereted és kész.

Ja és + pont amiért 14 évesen nem a 20-30 évesekkel kezdessz ki, néha olvasok itt furcsa dolgokat...

2014. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem azt mondom, hogy még kicsik vagytok, hanem, hogy még ennyi idősen 1 év is rengeteget jelent, főleg a fiúknál, mert ők később érőek. De ez a ti dolgotok. Szerintem ez egy kicsit másabb, ha pl. 20-21 éveseknél történik.
2014. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat:)
2014. nov. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!