Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha a fiú fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a fiú fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés
igazándiból csak 1 és fél hónappal kisebb ,de viszont alattam jár egy évvel és másokat van hogy ki cikiznek...szerintetek?

2014. ápr. 11. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne foglalkozz más véleményével. A legtöbb csak irigységből teszik.
2014. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teszi*
2014. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 1 és fél hónappal?

Hány éves vagy? 13?

Jézusom...

2014. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem érted a lényeget.. nem sokkal fiatalabb nálam ..az a baj ,hogy alattam jár és ezért szoktak másokat piszkálni az 1,5 hónappal nincs semmi baj..
2014. ápr. 11. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyennel. Egyik barátom idősebb volt nálam 1 évvel, de alattam járt eggyel. Teljes mértékben nem érdekelt mások véleménye, összejöttünk, és 21 hónapig együtt is voltunk :) Szerintem vágj bele, ha igazán akarod, és ne érdekeljen mit gondolnak mások.
2014. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Tavaly volt 5 évvel fiatalabb barátom. 2 is.

Szted hol érdekelt, hogy ki mit gondol?

(Igaz már nem vagyok tizenéves...)

2014. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tizenéves. Én 28 éves vagyok, a férjem meg 25. 4 éve vagyunk együtt. Piszok mód nem érdekelt volna ha ezért beszóltak volna. Bár nem szólt be senki komolyan:D


Ne törődj azzal hogy alattad jár.

2014. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!