Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim mostanában egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mostanában egyre több talinkat mondja le, s már nehezen tudom ezt pozitivan felfogni. Szerintetek nem szeret már?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy fontos vizsgájára készül, s mellette korrepetál is amire idő kell, de ettől függetlenül mégis elhanyagolva érzem magam.


Nem tudom jól érzem-e, hogy valami baj készül.



2014. nov. 20. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet tényleg tanul és most csak arra tud koncentrálni

vagy persze lehet, hogy megunt

2014. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogyan derithetem ezt ki?


a héten már másodszorra mondja le a talit, és a hétvégén is sok lesz a dolga

2014. nov. 20. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

adj neki egy kis időt, amíg arra a vizsgára készül

utána majd meglátod, hogy többet foglalkozik-e veled

vagy rá is kérdezhetsz és megbeszélhetitek

2014. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondja szeret. a vizsga után meg jön a másik, és a korrepetálás és mindig ekvés ideje lesz igy ... :(
2014. nov. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!