Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Keressem, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Keressem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel nagyon jóban voltam, már alakult közöttünk a dolog. Nagyon szimpatikus számomra. Van egy barátnőm aki mindenkiben csak a rosszat látja meg és mindenről csak le akar beszélni (pl mielott megvettem a telefonomat azt mondta h ne vegyem meg mert egy kalap kaka az egész és rá egy èvre h negvettem ő is olyant vett magának.. remélem èrtitek). Na ez a barátnőm azt mondta erről a fiurol hogy ne várjak tőle semmit, mert csak ki használna ès kozben mas lanyokkal is kavarna.Nem hittem neki, de azert volt bennem egy kis kétely a fiu iránt. Tegnap kimentünk egyet a fouval es par haverjával, nagyon jól telt, megbeszéltük hogy a diszkóban találkozunk, el is mentem(csak a fiu miatt) de ő nem jött el.

Nagyon csalódott vagyok, mert legalább szólhatott volna, hogy nem jön. Azóta nem beszéltünk. Keressem én, vagy hagyjam hogy írjon ő.. Vagy inkább felejtsem el őt ?? 17.L



2014. nov. 22. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak nálam a lány nem jött el a randira :/

Mit mondjak, nem valami bíztató jel, hogy nem ment el.

2014. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmiképp se keresd, és azt tanácsolom, mielőbb próbáld elfelejteni. láthatóan nem érdekled, ha érdekelnéd, nem felejtett volna el elmenni, vagy szólni, hogy mégse jön. lehet, hogy a barátnőd pl a telefonodról lebeszélt, de ha fiúkról van szó, és mondjuk nem csak a barátnőd, de átlag sokan mondják, hogy rossz (tapasztalat: első pasimra hallottam ezt, most is ismerek egy srácot, aki tök aranyos és elbűvölő ha akar tőled valamit, de a fél sulival volt nagyon aranyos és elbűvölő, ha érted, hogy értem), akkor az úgy is van. sajnálom. ha szeretnéd esetleg kibeszélni, írj nyugodtan privátot.
2014. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rámírt, és bocsánatot kért. Azt mondta hogy személyesen szeretné elmondani, hogy miért nem jött. Szerintetek mi legyen ?
2014. nov. 22. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem igazán tudnék megbocsájtani, tekintve, hogy most jutott egyáltalán eszébe bocsánatot kérni. ha értelmes indoka van (pl "kórházba került a nagymamám, péntek estétől tegnap estig végig nála voltunk a kórházban" - persze ezt nem kívánom senkinek), akkor természetesen nem haragudnék. de ismerve a mai sárcokat, kétlem, hogy ez lenne. majd írj, hogy mi lett, azért szurkolok!
2014. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azèrt írt olyan kèsőn, mert munkában volt.Majd írok, ha elmondta az indokot.
2014. nov. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!