Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után keressem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után keressem meg az exemet?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból szakítottam vele. de nagyon megbántam és nagyon hiányzik. Bunkó volt velem az utolsó hetekben és betelt a pohár. nagyon kikészült látom rajta, és ígérgeti hogy megváltozik. Én viszont félek hogy ha hirtelen visszamegyek hozzá nem fog változni semmit,, mennyi időt adjak neki gondolkodni,hogy miért is történtek a dolgok.
2014. nov. 15. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit. Az ilyenhez nem kell visszamenni mert úgyis pofára esel megint.
2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kibékülhetsz vele,de a régi problémák újra elő fognak jönni egy idő után.Tehát én azt mondom,nem érdemes,hiszen valami okod csak volt a szakításra!
2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: adj neki még egy utolsó esélyt, akkor meg tud változni. (Én meg tudtam) :)
2014. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!