Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a kavarásrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kavarásrol/ barátság extrákkal helyzetekről? Megéri csak ebben maradni v hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
16l

2014. nov. 23. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, megérte.
2014. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez relatív van aki hülyeségnek találja de van aki szerint ez tök elfogadható dolog. Szerintem az utóbbi, de ahogy te gondolod. :)
2014. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évesen is vágyhat valaki AZ igazira, de úgy is gondolhatja, hogy az még jó ideig nem jön el. viszont szexelni szeretne. akkor miért ne lenne megoldás a barátság extrával?
2014. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem föltétlen a sexre gondoltam,sőt arra egyáltalán nem.
2014. nov. 23. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az extra ez esetben?
2014. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az összes többi
2014. nov. 23. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az extra nem a szex, akkor mi? Ha én valakivel többet akarok barátságnál, de nem szerelmet, akkor csak ezt az átmenetet látom. Én többször is voltam már ilyen viszonyban, nekem megérte. Nem mindig vágyok kapcsolatra, bújásra, romantikára, néha jó egyedül lenni, mikor nincsenek kötelező közös programok, nem kell együtt tölteni a hétvégét, stb. De szexelni meg jó, viszont random jött-mentekkel, egyéjszkás kalandokba nem szívesen megyek bele. Ilyenkor megfelelő egy ilyen partner, akivel az elején tisztázzuk, hogy nem lesz köztünk semmi komoly, csak szex. Én egyébként ilyenkor a barátságot sem erőltetem, az csak nehezíti a dolgokat. Csak akkor beszélünk, ha szexelni akarunk és épp megbeszéljük, mikor, hol. Egyébként nem érdeklődünk egymás felől, nem beszéljük meg a napunkat, nem megyünk moziba, szex után felöltözünk és hazamegyünk, nem maradunk ott és alszunk el összebújva. Ez csak így működik szerintem, de ez egyénfüggő.
2014. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!