Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jo ötlet elküldeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo ötlet elküldeni egy ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe 3 éve szerelmes vagyok, többször elmondtam már neki, eddig mindig az lett a vége hogy ő is tobbet érez barátságnál de még nem áll készen egy kapcsolatra (legalabb is velem nem).

Ma volt a szülei házassági évfordulója, és meghivtak engem is, ott is voltam, és ha lehet még az eddigieknél is jobban beleszerettem a csajba! Most értem haza, írtam neki egy szép hosszú szöveget, szerintetek elküldhetem neki?

Tudom hogy meg beszéltünk már többször, de mostmár nem hagy nyugodni a dolog, már nem tudok igazából semmi másra gondolni, csak Rád. Kerlek szépen ha barátságon kívül nem érzel mást akkor mond meg, mert nagyon rosz igy, hogy azt mondtad csak várnom kell rád, és én mégis úgy érzem magam, mintha hülyét csinálnék magamból előtted, és mindenki elott is aki ismer minket...

Ha azt mondod csak barátságot szeretnél elfogadom, és ahhoz tartom magam, de ha még mindig úgy gondolod, hogy köztünk lehet több is barátságnál, akkor miért nem engedsz "közelebb" magadhoz? Ott állok melletted, átölellek, és mégis úgy érzem mintha kilóméterek lennének köztünk. :( teljesen össze vagyok zavarodva azóta a nap óta mikor papikával elmentél moziba. Ráadásul azóta akármikor felhív még majdnem nekem áll, hogy mi az, hogy én beszélek veled, az meg hogy SZERETLEK egyenesen úgy hallatszik a hangján mintha le akarna engem szúrni. Azert az egyért írom ezt most le neked, mert te vagy az egyetlen ember akiben igazán meg tudok bízni, és az egyetlen, akit úgy érzem hogy szeretni is tudok.


Ui.: ha nem akarsz akkor ne válaszolj, csak küldj egy pontot vagy valamit hogy tudjam hogy elolvastad.


Nem akarok semmit sem rád erőltetni amit nem szeretnél, és remélem nem bántalak meg ezzel az üzenettel! Ha úgy döntesz, a barátságunk megmaradhat, és innentől kezdve én is ehez tartam magam, csak kérned kell.

Ha pedig kínosan éreznéd magad e miatt az üzenet miatt csak töröld ki és ne is vegyél róla tudomást csak azt az egy kis pontot amit kértem!



2014. nov. 23. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak barátságot szeretnél elfogadom, és ahhoz tartom magam- -_-
2014. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy Ő 17/L

Én pedig 18/F vagyok

2014. nov. 23. 01:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt most nem igazán értettem amit írtál, de ettől az állapottól hidd el hogy az is sokkal jobb lenne ha megmondaná kerek perec hogy csak barátság és kész!
2014. nov. 23. 01:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat hogy megszülettem hangvétel. Hanyagold. Egy férfi nem viselkedik így.

Nagyon nem elemzem ki a többi részét, mert mind ide vezetne, mint amit írtam. Ezen változtass.

2014. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy az "Ui.:" már nekünk szól. :D

Küld el, szerintem baj nem lesz belőle. Jobb tisztázni az ilyen szitukat. Szurkolok, hogy pozitívan reagáljon rá a csajszi! ;)

2014. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudom hogy tudnám konkrétan ezt megkérdezni úgy tőle hogy az nekem is jo legyen és neki is
2014. nov. 23. 01:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Eredetileg az utóiratot is el akartam küldeni neki meg az utána levő részt is, de ha a nélkül jobb akkor azt lehagyom
2014. nov. 23. 01:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Illetve a helyesíráson javíthatnál.
2014. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De akkor most elkuldhető vagy nem? És ha igen akkor az egész vagy csak az első rész?
2014. nov. 23. 01:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd ki belőle a "küldj pontot, nekem az is jó", és a "ne vegyél erről az üzenetről tudomást, ha nem akarsz" részt.


Mit akarsz? VÁLASZT VÉGRE. Hogy tovább tudj lépni, erre, vagy arra. Válaszolhat, DÖNTHET: ennyit igazán megtehet érted, nem? Mert szerintem már Te nagyon sok mindent megtettél érte.

2014. nov. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!