Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban élő srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő srácok, hogyan oldotok meg egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Srácok, akik már évek óta kapcsolatban vagytok. Mit tesztek, ha nagyon megtetszik egy lány (mármint aki nem a barátnőtök)? Nem ismeritek egymást annyira, hogy szerelmes legyél belé, de nagyon bejön. Elfelejtitek? Fantáziáltok róla?

2014. nov. 23. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatom stabil alapokon nyugszik, akkor megnyugtatom magam, hogy mindenkivel megeshet ez és elhessegetem a gondolatot. Ha romokban hever, akkor időt adk magamnak, de mindenképp csak akkor kezdek ismerkedésbe az új lánnyal, ha már szakítottam tisztességgel a barátnőmmel.
2014. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy darabig fantazialok ,de utána el is felejtem velem volt már olyan ,hogy majdnem szakítottam egy másik "ilyen" csaj miatt
2014. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok bele akkor osszejovok vele es attol fuggoen hogy alakul elvalok/elkoltozom. De csakis akkor ha szerelmes vagyok bele.
2014. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem ilyen mindenkivel van. A kapcsolatom elején inkább engedtem teret az ilyen eseteknek, mint most. Korábban belefért a flör egy szórakozóhelyen vagy csetelgetés, de ma már nem igazán izgat. Nincs túl sok alkalmam lányokkal ismerkedni, akiket meg látok buszon, utcán azok zömét meg elfelejtem, mire hazaérek.
2014. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha az a lány jó fej és aranyos, párszor beszéltetek már, és nem tudjátok elfelejteni, sokat gondoltok rá? (Egyébként 20-23 év közöttiek vagytok, tehát elég fiatalok, a barátnőtökkel meg már 4 éve együtt vagytok, és már együtt is éltek.) Ilyenkor is csak a felejtés? Nem érdemes egy 4 éves kapcsolatot feladni miatta...?
2014. nov. 23. 17:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és az a lány munkahelyi ismerős, tehát nem szórakozóhelyi flört vagy ilyesmi...
2014. nov. 23. 17:35
 7/11 A kérdező kommentje:
És olyan szintű a vonzalom, hogy féltékeny vagy, ha az a lány másik sráccal beszél? Ilyenkor is elfelejtitek?
2014. nov. 23. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy te a fiú vagy és arra vársz, hogy megerősítést kapj, hogy érdemes otthagyni a barátnődet az új lányért. Ha tényleg ennyire gondolkodsz rajta, akkor szerintem szakítanod kéne, mivel ha igazán szeretnéd a barátnődet nem jutna ilyen eszedbe és így mindkettőtöknek jobb lenne, ő sem élne tovább egy nem működő kapcsolatban.
2014. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lebuktam, magamról beszéltem...és igazad is van, de a barátnőmet is szeretem.
2014. nov. 23. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:
:-)Hat nezd ha mar feltekeny vagy arra is ha csak mas pasival beszel, es az egesz nap arrol szol h egymast bamuljatok es egesz nap ra gondolsz....akkor szerintem lepned kene a lany fele es megnezni, h mukodik e a kapcsolat.Elfelejteni ugysem tudod, ezek a dolgok ennel komplexebbek:-)
2014. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!