Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » VAn egy fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn egy fiú aki tetszik nekem én is tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
beszélgetünk sokat a facebookon is suliban is találkozunk szünetekben és dumálunk kikísérem a buszához :) most írta azt hogy "lehet téged kérni?:DD" mert megegyeztünk valamiben és vesztettem. :) ez mit jelenthet? sokszor mondja pl mikor írtam hogy "jóóháát :) " erre azt vlaszolta hogy "mint te" jelenthetek számára valamit?

2014. nov. 23. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, megtiltom.
2014. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz vak????

persze hogy jelentessz neki valamit!

sok sikert nektek :)

2014. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sokat nem értek az irományból, de nem lenne egyszerűbb megkérdezni konkrétan ha úgyis beszélgettek? Vagy lesz belőle valami vagy nem, de legalább tudni fogod, nem értem mit kell fosni.
2014. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!