Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszhetek neki, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki, mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt,aki egy suliba jár velem és párszor lógtunk lent szokásos haveri társaságba de mi egymás mellett ültünk/sétáltunk. Pár dolgot egyszerre csináltunk csak mi ketten. Meg kérdezték mindegyikőnktől a haverok,hogy tetszik e nekem meg én neki,de egyikőnk sem válaszolt semmit. És most az ő barátnői mindig azt mondják rám h pasija vagyok,és mondjuk úgy hogy bszogatnak vele,ami nekem nem baj :) És fel is írták egy falra hogy szeretem őt,az én nevemben. Amikor meglát a legjobb barátnője egyből köszön nekem és hívja a csajt.

Egyébként ezek a dolgok őt nem zavarják,mert őis ottvan mindig,de mostanában is köztünk van,de ugy tünik mintha el akarna bujni előle,nemnagyon van mostanában a közelemben,inkább elbújik valaki mögött.

Vajon tetszhetek neki,mit érezhet irántam?



2012. máj. 31. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
öhm...kérdezd meg?
2012. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:/ Még nem merem,mert félek h nincs semmi és akkor tök gáz lenne vele végig a társaságban,és nem akarom ilyennel elrontani inkább várok amíg ad vmi jelet,vagy a barátnője elmondja nekem h mivan. Esetleg ti már voltatok ilyen helyzetben és hátha tudjátok :)
2012. máj. 31. 19:28
 3/10 anonim válasza:
hivd el valahová ahol csak ti ketten vagytok vagy beszélgess vele
2012. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HiemannMoch ***** válasza:
Kedves kérdező! a csaj is pont arra vár h adj valami jelet h tetszik neked hívd el és kérdezd meg h szeretne-e a csajod lenni ha igent mond akkor meg van oldva minden ha nemet az meg szívás :O
2012. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom,várok egy jó napra,amikor együtt vagyunk és megtudom, hátha ad őis vmi jelet,de szerintem semmi sincs mert nem próbál velem beszélni,közelben lenni.Viszont ma egy másik lány egyfolytában melettem/közelségemben volt,párszor szemeztünk,lehet nála is lenne esélyem. Bárcsak lenne vamlami jó alkalom kideríteni,vajon mi lehet.
2012. jún. 1. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és 4-es.Én adtam sok jelet. Haverom szerint nagyon látszik,hogy bejön nekem a csaj.És szerintem tudja,hogy tetszik nekem,márt elmondtam barátnőinek is.
2012. jún. 1. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:

fél a szerelemtől..ennyi:)

izgulós tipus biztos, mert mikor meglát a pillangók elkezdenek repdesni a hasába és inkább elbujik:D

2012. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

heló/csá/szevasz (amelyik teccik):D

na térek a lényegre: az a csaj azért menekül előled mert nem tudja mit érez irántad vagy beléd van zúgva és nem meri elmondani mert fél a többiektől vagy a te válaszodtól

2012. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, csak azt várja hogy te lépj :D
2012. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na egyébként léptem és meg is öleltem,de baszott írni 2 napig összesen 3 szót hozott össze úgyhogy már nem érdekel! Van most jobb is. :)
2012. jún. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!