Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak a barátomnak szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak szülinapjára? SOS!

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és hamarosan itt van a 22. szülinapja, de nem tudom mit adjak neki, és valami ötleteset szeretnék. Imádja a focit, kedvenc csapata a Barcelona. A sportokat általában szereti, de kedvence a foci, amerikai foci és a síelés. Vízilabdázott, evezett, síel. Kedvenc színe a kék. Imád xboxozni. Fifa, gta minden mennyiségben. Szereti a family guyt. Vezet, kb. mindenhova autóval jár. Gondolkoztam azon is, hogy valami sezxi képet kéne valamilyen formában, de nem tudom, hogy. Az előző barátnője ilyen naptárt adott neki, szoval az nem játszik. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen fontos lenne:) Köszönöm! L/20

2014. nov. 23. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
trippert
2014. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki benzin kupont, ilyen helyen mint Magyarország drága a benzin.
2014. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én egy haskeréknek nagyon tudnék örülni :D

csinálj neki tortát és este romantika , fogható ajándék meg ... nem tudom ,magyarharcos sálat

2014. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
barcás vibrit.
2014. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
evezett? akkor esetleg az eggyesuletnek a kepet tortara ...vagy a barcat tortara egy kis etye petye... egy nyaklanc amiben ketten vagytok tudod ilyent szoktak vagy ilyesmit ha mar evezett er en is evezek en pl . egy kis evezolapatott kaptam szulinapomra de en lany vagyok ... vagy ha szereti az amerikai focit akkor olyan lasztit vegyel neki.... hirtelen ennyi jutoot eszembe :)
2014. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kenj 1 liter ge**t az arcára
2014. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tamtaratamtam válasza:
Elégítsd ki úgy mint még soha!
2014. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!