Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szakítani? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
A szakító fél szemszöge érdekel. Én még sohasem szakítottam, így nem tudom milyen lehet.
2013. okt. 31. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Első pár napban jó, akár az első 1-2 hónapban is, én utána mindig megőrülök egyedül.
2013. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég veszélyes amikor a szalagfűrészen elszakítod a lapot egy szöges deckával... szóval nem szeretem a szakításokat
2013. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó sz&r de még mindig jobb mintha velem szakítanának mert így kevésbé fáj de persze mindenhogyan szörnyű
2013. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kellemetlen... Nincs annál rosszabb, ha hetekig könyörögnek neked, hogy ne csináld, fogadd vissza. Szörnyű ezt lelkileg megélni, de tényleg!

De ilyenkor mindig gondolj magadra, ne sajnáld!

2013. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer szakítottam. Én szerettem őt, de ő nem törődött velem, és nem akartam kínozni magam.


Utána egyszer örültem, hogy szakítottunk, és nem lettek belőle konfliktusok, egyszer meg bőgtem, hogy miért szakítottam, és hogy mennyire megbántam.


Még most is ugyanez van...

2013. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!