Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit választanátok a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok a helyemben? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt, de ebből 1 távkapcsolat volt, amit nagyon nehezen viseltem, még úgy is, hogy nem volt addigra elmélyült kapcsolat. A jövőben több ilyenre is van kilátás, amikor elutazik, de nem is ez a fő probléma. Hanem, hogy érzelmileg távolságtartó, neki mindenhez "idő kell", konkrétan kimondta, hogy nem szerelmes még belém, és ráadásul egy kapcsolat egyéb aspektusairól is teljesen más elképzeléseink vannak. Ég és föld. Az együtt töltött idő mennyisége/minősége, az érzelemkifejezés, az exek kezelése mind-mind eltér, és elég sok vitát generál. Mindennek tetejébe van egy kollégája, akivel régen összejártak szexelni, és a nő kivágta a hisztériát, amikor a párom összejött velem, őt pedig kirakta. Engem is zaklat facebook-on a lány, a páromra folyamatosan rá van akadva, ez pedig engem idegesít. Megbízom a páromban olyan értelemben, hogy nem fog megcsalni (tényleg nem az a fajta, előbb hagyna el). De attól még zavar, hogy nem állítja le a csajt már egyszer és mindenkorra. Távolságtartó vele, és nem megy bele semmilyen személyeskedésbe, de ha valaki az én kapcsolatomba így belerondítana, azt elküldeném melegebb éghajlatra, akár kolléga, akár nem. (Elvileg azért nem erélyesebb, mert nem akarja, hogy utána meg azért hisztizzen a lány a munkahelyen).

Ezeknek ellenére én szeretnék vele lenni, és megoldani a dolgokat, de folyamatosan én alkalmazkodom, és ebből már kezd nagyon elegem lenni.


A kontrája pedig az, hogy van egy udvarlóm, akivel évek óta nagyon jóban vagyunk, és az utóbbi időben kezdem azt érezni, hogy tőle megkapnék minden olyat, amit a jelenlegi barátomtól nem. Ő elfogad, hasonlóan gondolkodik dolgokban, mint én, nem várja el tőlem, hogy én igazodjak hozzá mindenben. A múltbéli dolgait is meglehetősen jól ismerem, és egyetlen, számomra problémás esetet nem tudnék mondani.

Ti mit választanátok?



2014. nov. 26. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kamu
2014. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális ember esetleg?
2014. nov. 26. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám az udvarlóval és elhagynám a jelenlegit a helyedben.

Ha már 3 hónap alatt ennyit vitáztok, ráadásul írtad is, hogy sok dologban teljesen máshogy gondolkoztok, az nem jó. Ezek az eltérések egy idő után tönkre fogják tenni a kapcsolatotokat és titeket is.

2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másrészt viszont bennem van az is, hogy talán csak időt kell adni a barátomnak. Szerintetek?
2014. nov. 27. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A nézeteit -amiben teljesen eltértek- nem fogja senki megváltoztatni, ergo a viták ugyan úgy ott lesznek.

2014. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!