Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik nevet választanátok?

Ti melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy írok egy történetet, amiben szerepel egy ikerpár. Kíváncsi lennék, hogy szeintetek melyik nevek hangzanak jobban:

Valerie-Sophie

Hope-Grace

Tracy-Melody

Köszi a válaszokat! :)



2014. aug. 3. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hope - Grace

Miről szól majd a történeted?

2014. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a párosítások akkor én a Hope és Grace-t választanám, ha viszont lehet keverni, akkor Grace és Sophie együtt jobban hangzik, illetve a Valeria és Hope. A Tracy azért nem tetszik mert fiú is viselheti ezt a nevet, tehát nekem inkább egy fiús lány jut róla eszembe rövid hajjal meg igénytelen ruhákkal :D Melody meg olyan erőltetett cuki név. De ez csak az én véleményem, remélem segítettem :) Ha kész a sztori és esetleg feltöltenéd valahova, megmutatod majd? :) Csak azért, mert én is írok :)
2014. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy urban fantasy lesz, ami egy különböző mágikus lényeket képző akadémián játszódik (semmi köze a Monster High-hoz). Ők ketten vámpírok lesznek, de nem átlagos értelemben vett vámpírok. Ha egyszer elkészülök, akkor elküldöm. :)
2014. aug. 3. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kéne választani, akkor a Hope-Grace, de ha lehetne keverni, szerintem is jól hangzana a Valeria és Hope.
2014. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Valerie-Sophie tetszik, vagy esetleg ha variálnád, Valerie-Tracy. Nem tudom ez számít-e, de az Amy Winehouse rajongók szerintem értékelnék a Valerie-t. :)
2014. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Valerie és Hope lesznek :)
2014. aug. 4. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hope-Grace
2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!