Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiú barátomnak van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátomnak van barátnője de nemvallombe magamnak de szerintem beleszerettem, lehet még az enyém?

Figyelt kérdés
Van egy barátnője aki szerintem nem szebb nálam,és az barátnőim szerint se szép, a lány egy kicsit messze lakik tőle igy alig ha 2 hónaponként találkoznak 1x. Ugyanugy megérint,multkor megölelt, mindennap rámir,elköszönéskor megölel,.. csak nem csókolózunk. jó barátom, de kezdek mást érezni. mit tegyek????????

2014. nov. 28. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat egyreszt vard meg mig szskit a baratnojevel..


masreszg meg... nem lehet soha a "ti3d"! Szokjunm le egxmas birtoklasarol!


szoval vard meg mig szakitanak... gondolom fiatalok vagytok meg, egy tavkapcsmugysem tart igy soka..

2014. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk. Én ezért is nemmentem neki a kapcsolatának mert nemakarok neki rosszat! és nemakarom őket szétszedni,de akkor miért viselkedik velem igy ?
2014. nov. 28. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert kedvel


semmi nem tart orokke (csak az allamadosag)... maradj ott mellette, elobbutobb szetmegx a kapcsolata, akkor meg ha marmugyis olelkeztek, nem lesz nehez a tudomasara hozni mit akarsz:)

2014. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de nemszeretném letámadni ..
2014. nov. 28. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
de igen lehet a TIED es ne szokj le a birtoklasrol ha veled jar akkor a TIED
2014. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös... a birtoklási vágyból csak féltékenység, önállótlanság és egyedül életképtelenség következik...

te szeretnéd, hogy valaki birtokoljon téged? segítek, tárgyakat és rabszolgákat tudsz birtokolni, minden más önszántából lehet VELED

2014. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem birtokolni akarom. Hanem végre mellettem tudni, Szeretni, és azt hogy velem legyen és azzzal a lánnyal..
2014. nov. 29. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
ha veled jar akkor a tied !!
2014. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó de szeretnék vele járni. én lépjek?
2014. nov. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!