Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok a sráccal kapcsolatban, kezdem úgy érezni, hogy beleszerettem. Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találkozgatok egy sráccal napok óta.Minden nap láttuk eddig egymást, még akkor is ha más programja van/volt, olyankor hazafele megáll nálam cigizgetünk, beszélgetünk az autóban.

Számomra teljesen közvetlennek tűnik, napról napra "többet ad" nekem. Puszilgat, simogatja az arcomat , hajamat, és combomat ( még vezetés közben is ), egyik barátjának is bemutatott már, meg is puszilt előtte , amit nem tudtam mire vélni, hogy hogyan is állunk.

Az ölembe rakja a fejét és úgy beszélgetünk, reggelente ír , miközben még alszom.

Teljesen magával ragadott annak ellenére, hogy első találkozásnál többre nem számítottam a részemről.

Amit furcsálok és nem tudok hova tenni, hogy nem csókolt még meg!

Ma azonban nem írt egésznap, bár láttam, hogy nem is volt aktív , nem zavartam mert sofőr inkább figyeljen a vezetésre.

Ráírtam délután, de azóta is csak pár szót váltottunk, szintén nem elérhető azóta. Szokott aludni ilyenkor, csak remélni tudom, hogy nem változott benne semmi és én fújom fel a dolgot.

Fontos lett számomra, úgy érzem nem kell sok és beleszeretek.

Vélemény? Szórakozik velem, unaloműzőnek tekint ezért nem csókol meg, vagy mi lehet az oka?

Lépjek én? Kérdezzek rá, hogy hogyan is állunk? Nem szeretnék tolakodó sem lenni, de tanácstalan vagyok.

Köszönöm a segítséget!

22 N ; 25 F


2014. nov. 11. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csajszi tetszel a fiúnak nagyon ... lehet nincs mersze és ezért nem lépett ! és lehet hogy azért nem volt aktiv mert nem léptél te ( ö nem mert ) és azthitte hogy leszarod .... Legyél tökös csaj beszélj vele !!! Ez be fog válni !
2014. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már csók előtt hagytad, hogy fogdosson, akkor már tök mindegy mit csinálsz.
2014. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!