Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? A barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? A barátommal most leszünk együtt két éve december 1-jén és adventi naptárat készítek neki kis zsebecskékkel. A zsebecksékben apró sütemény lesz minden napra és minden nap valamivel kedveskedek neki.

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok pl. mint masszázs, ágybareggeli stb.. tudnátok segíteni, hogy még miket íratnék a többi napra? légyszi csak olyanok írjanak, akik komolyan szeretnének ötleteket adni. köszönöm.

2014. nov. 30. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmi vallomás, sztriptíztánc...
2014. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
petting, orál, szex :D
2014. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyire lesz betonkemény az a süti az utolsó napokra?
2014. nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Más is betonkemény lesz, ha megfogadod itt a tanácsokat.:DDD


Amúgy örülhet neked nagyon, h ennyi erőt belefektetsz neki. Csokit javasolnék az jobban eláll.


Egyik nap legyen főzöl neki kedvenc kaját.

2014. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az első kettőnek köszönöm a választ, de kevésbé szexuális dolgokra gondoltam, mivel fiatlok vagyunk és a szülei is szerintem belenézhetnek. a harmadik váladzolónak mondom, hogy az összes mézeskalács be lesz csomagolva, de az utolsó napokra már nem sütire gondoltam, inkább szaloncukor vagy csoki. annyira én sem vagyok bolond.
2014. nov. 30. 01:42
 6/7 A kérdező kommentje:
húú köszönöm kedves 4. válaszoló!:)
2014. nov. 30. 01:46
 7/7 anonim válasza:
zenés ébresztő például a kedvenc számaival....
2014. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!