Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a Karácsonyt,...

Várjátok már a Karácsonyt, vagy csak én vagyok ennyire beteg? :D

Figyelt kérdés

Annyira várom már a telet, a hideget, a hóemberépítést, a Karácsonyt. Már most díszeket gyártok, tervezgetem kinek mit veszek.

Ti tudjátok már, hogy milyen lesz idén a karácsonyfa, mit süttök-főztök, kinek mit vesztek?:) Adjatok ötleteket:D


21/L



2012. szept. 11. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi karácsonyos topic van mostanság. Mintha direkt akarnák elcsépelni ezt a szép ünnepet. :(
2012. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ez nem elcsépelés!:) Elcsépelés az, amit az áruházak művelnek már októberben, hogy Karácsonyi cuccokkal tömik tele az egész boltot...

Ez csak a "betegesen" várom a Karácsonyt kategória:)

2012. szept. 11. 11:03
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Oké, csak sokaknak ezért lesz elegük belőle, mert már nyár végén erről beszélnek. Amúgy várom már én is, de egyelőre csak magamban. :)
2012. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van. Ne haragudj, hogy kiírtam..:D Csak már olyan jó róla beszélgetni, így kicsit közelebb is érzem az ünnepet:)
2012. szept. 11. 11:25
 5/26 anonim ***** válasza:

:D

Te ne haragudj, nem kötekedni akartam.

2012. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen várom,mert csak akkor kapok ajándékot,tavaly egy MK-632-es szintit kaptam. Most telefont szeretnék:D 13L
2012. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én azt várom,hogy vége legyen már végre a télnek,elolvadjon a hó,és jöjjön a tavasz!!:)
2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Pénzem nincs, tüzelő úgy egy hétre.

Nem igazán várom:(

2012. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem a pénzről szól ez az ünnep, legalábbis nem arról kéne, hogy szóljon:) Te otthon magadnak is tudsz olyan jó hangulatot varázsolni, amihez /lehet sokat mondok/ 400 forint is elég, sőt...sok dolgot ingyen is meg lehet csinálni:)

De sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, bár szerintem elég sokan vagyunk így ezzel manapság...

2012. szept. 11. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!