Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám lerajzolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lerajzolni?

Figyelt kérdés

suliba kell rajzolni és szeretnék egy kisebb utalást bele vinni egy lányról ilyen kisebbfajta szimbólum vagy akármi ami nem túl nyílvánvaló de azért rá lehet jönni egy kis idő után hogy esetleg róla, vagy egyáltalán neki szól(majd neki is meg akarom mutatni, csak nem tudom, hogy vigyem bele)

tetszik a lány na és így nézve akarok utalni :)



2014. nov. 30. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miféle rajz? Írhatsz privit! :)
2014. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezt mi megis honnan talaljuk ki?😃
2014. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ötleteket szerettem volna, mert tanácstalan vagyok :D

Milyen rajz? nehéz megmondani kb ilyen lassan váltakozós van rajta minden egybefolyó mégis mindig más van rajta rajz :D

kb semmit nem lehet ebből érteni mi?

2014. nov. 30. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek rajzolni, de semmit nem értek belőle. Szimbólumnak olyat tudsz rajzolni, hogyha hord valami ékszert, nyakláncot azt megjeleníted. Más ötletem nincs.
2014. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszi innen már megoldom :)
2014. nov. 30. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint amikor pl fekete-fehér, és akkor ha egyiket nézed, akkor arcok, ha másikat, váza? Meg hogy pl tájkép, de ha jobban megnézed, egy arcot is ki lehet venni belőle? Am, nemtom, nekem rózsákat rajzolgatott mindig egy srác, és örültem neki:)
2014. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :) meglátom mit tehetek és hogy sikerül e :)
2014. dec. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!