Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ellehetetleníteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ellehetetleníteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sajnos beigazolódott a gyanúm és a minap megtudtam, hogy a barátnőm már jó ideje kavar egy másik fickóval. Nem akarok jelenetet rendezni és kifakadni, egyszerűen ki akarom készíteni mind a kettőt.

A srác összes adatát elküldöm a rendőrségnek, mert úgy 90%, hogy dílerkedésből keresi a kenyerét. A barátnőm telefonjáról tegnap este, lefekvés előtt felhívtam egy nagyon drága szextelefont, ma reggel, mikor megnéztem már lemerült. Ma az összes cuccát kivágtam a kukába a ruháit pedig leadtam a vöröskeresztnek. Az a gond, hogy itt megakadtam, mert a további opciók már a törvényszegést súrolják és ha nem muszáj, azért nem keverednék miatta bajba. Hétfőn találkoznánk, mert most elvileg a szüleinél van, de ki tudja...

Tippeket kérnék a leckéhez!

Köszönöm.


2014. nov. 29. 15:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Már megbacta a sors hogy veled kellett lennie.
2014. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Kurtz Bickle ***** válasza:
83%
Ez így nagyon vicces. Bár a ruhás dolog miatt utólag lehet, hogy szarul fogod érezni magad. Szerintem nem kell több.
2014. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Ennél szerintem nem kell több.
2014. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

már törvénybeütköző az is, hogy felhívod a telefonjáról a szexvonalat, meg az is hogy elloptad a ruháit. p csedék. Amúgy eleinte rokonszenveztem veled, de mikor megláttam miket tettél. Ha csak feljelentetted volna a barátját anonim, még a nődet is (akit elvileg szeretsz) megkímélted volna attól, hogy valami koszos dílerrel jöjjön össze...


de a végére kiderült hogy egy utolsó paraszt vagy, mint a nőd. Szeirntem mutasd meg neki ezt a bejegyzést, és lehet h rájön ,hogy összetartoztok :)

2014. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem amit csináltál már bőven kimeríti a törvényszegés fogalmát.
2014. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

En megertem a felindultsagod, en anno bezarattam az ismerosom kocsmajat, akinel az akkori csajom dolgozott es mint kiderult kavartak, plusz 2.5M-ra meg is buntettek. Mondjuk en ezt kozoltem is vele szemtol szembe.

Szerintem ez a rendorsegi ugy eleg jol hangzik, probalj valami terhelo bizonyitekot szerezni, de ne vegyel tole semmit mert az szinten torvenytelen.

2014. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne az illegális, hogy indítottam egy hívást a telefonjáról? A ruhái meg... van neki elég, jobban kell azoknak, akikhez kerül, mint neki. Az én lakásomban voltak, nem törtem be hozzá. Tudod az emberben sok minden átértékelődik, mikor megtudja, hogy már jó ideje csal és ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy milyen érdek fűzhette ahhoz, hogy továbbra is velem legyen, mert nem szerelemből, az is biztos!
2014. nov. 29. 16:04
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A nőd jellemtelen,te meg nem vagy normális.Egyszerűbb lenne mosolyogva beközölni vele,hogy mindent tudsz,aztán nem foglalkozni vele látszólag.Az jobban fájna neki,ezért meg még pofán is röhög.
2014. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ja biztos jót fog röhögni, mikor 10.-én megkapja a 60 ezer ft-os telefonszámlát.
2014. nov. 29. 16:31
 10/29 anonim ***** válasza:
40%
én is megértem a fájdalmadat, a hülyének nézésnél nincs undorítóbb. vicces lesz a hónap végén a 60k XD
2014. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!