Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez konkrétan mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Ez konkrétan mit jelent?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátnőmmel.Elég csúnyán, de ezt nem részletezem. A lényeg:berágott rám, és aztmondta, hogy vége. Nem beszéltünk egy ideig. Erre kaptam egy ilyen üzenetet: [link]

Később ezt: [link]

Később lenne nála esélyem újra. Vagy ez most mit jelent?



2014. dec. 1. 22:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talonba rakott, szóval most várhatsz, hogy bizonyos időn belül talál-e nálad jobbat.
2014. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amugy vágta magát, sírt értem.. tudom, mert mondta. aludni se tudott mert rám gondolt 1-2 éjszaka. ilyenek voltak
2014. dec. 1. 22:55
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hanyagold 1 hónapig kb. Ne írj rá. Ne mutasd h hiányzik. Így majd elkezd hiányolni ő! Ha továbbra is beszélsz vele, nem adsz neki teret. Ez kell neki. De ha eltűnsz az életéből egy időre, és nem lá ja, hogy szenvedsz miatta ő fog kaparni utánad.
2014. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez jogos. Alkalmazom :)
2014. dec. 2. 22:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne játszmázz. Visszakaphatod ugyan ezzel a módszerrel, de nem tisztességes. Később megbánod.
2014. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Magyarul beszéljek vele tovább? És ha elkezdek nekem pasikról beszélni? Hát megpróbálhatom.. de ha áradozni fog akkor elküldöm.
2014. dec. 3. 17:28
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a hanyagolós "játszmánál". Tapasztalatból mondom, ha vissza akarod kapni, csak ez segíthet. A kapcsolatokban néha "játszmázni" kell, ha úgy nézzük az egész egy játszma. Ez nem azt jelenti, hogy ne légy őszinte vele ha együtt vagytok...csak vannak íratlan szabályok, amelyek kellenek a sikerhez. Ilyenkor az eszünket kell használni, és nem hiszem, hogy ez manipulálás lenne. Egyszerűen megmutatod neki, milyen ha te nem vagy, aztán lehet, hogy ez nagyon hiányozni fog neki, és ahogy mondtam, visszamegy hozzád. Ezzel nagyobb esélyed van, mint hogy továbbra is beszélgetsz vele, és próbálkozol. És te visszakapni akarod, szóval sok sikert! :)
2014. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne maradj semmilyen játszmánál, és ne akard visszaszerezni. Ne feledd, azért mentetek külön, mert együtt nem ment a szekér.
2014. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

,,vágta magát"


Mi ez a mánia a kamaszoknál? Nem normális, keress olyat, aki nem ön- és közveszélyes.

2014. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!