Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek konkrétan mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek konkrétan mire célzott ezzel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel valamivel több, mint fél éve vagyunk együtt, és néha egy-egy beszélgetés során bele szoktunk menni kicsit komolyabb, filozofikusabb témákba is. A legutóbb megpróbáltuk kielemezni a saját kapcsolatunkat, és mondott valami olyasmit, hogy "valójában nem érez irántam semmit, de tudja, hogy mellettem kell lennie". Belegondolva érthető is, mert ennyi idő alatt képes elmúlni a szerelem, de ez azért kicsit rosszul esett... ezért is érdekelne, hogy ez mások szerint konkrétan mit jelent. Most akkor nem szeret, csak beéri velem, vagy már szívesen elhagyna, de túl lojális hozzá, esetleg ez egy teljesen természetes gondolat? Nem értem.

2014. szept. 14. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Fél a magánytól, ezért inkább veled marad.
2014. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó jel ,hogy nem érez irántad semmit,ha egy lánynál jön az igazi szerelem akkor téged dobni fog.

A lányokat a szívük irányítja.

2014. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát ahol fél év alatt elmúlik a szerelem...ott nem is volt soha.
2014. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem a szerelem ciklikus. Mivel elvileg teljesen őszinték vagyunk egymással - szerintem abból is látszik, hogy ezt a szemembe mondta -, tudom, hogy vannak időszakok, amikor őszintén imád, ahogy én is rajongok érte, na meg vannak ilyen alkalmak is. Szerintem ez teljesen normális, az összes eddigi kapcsolatomban így volt, csak senki nem merte kimondani. De azért bántja az egómat.
2014. szept. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!