Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok egy csajjal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy csajjal, ha tudnátok, max.4 évig tartana?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimnáziumba. Ha ott megismerkednétek egy lánnyal, akkor járnátok vele úgy, hogy ha kijárjátok a gimit, soha többet nem találkozhattok?

2014. dec. 3. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És miért is nem?
2014. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ki bírná elviselni 4 évig? dugni simán,de legyen csillag :)

nappal ne lássam.

2014. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. Kell egy kis husi, az alsó fertájamra. Na meg nyalakodva szebb az élet.
2014. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert a gimi, ahová megyek 80 km-re van tőlünk + nincs autónk. És a távkapcsolatban nem hiszek.
2014. dec. 3. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Mire kijártad a gimit addigra ezt már lehet hogy máshogy fogod gondolni. A barátommal 2 éve jöttünk össze, amikor megismertem úgy volt hogy fél év múlva kimennek Kanadába. és azt hiszem 8000 km kicsit több mint 80. Szinte minden nappal belehaltam annyira fájt hogy el fogom veszíteni, aztán nagyon egymásba szerettünk és kanada helyett inkább eljött abba a városba tanulni ahol lakok és koliba lakik. Ha kijártuk a sulit és dolgozni fogunk akkor elmegyünk albérletbe.

19/L

2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak a jelen pillanat létezik.
2014. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6vájrál még te azzal, lehet még megbánja
2014. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, de a gimi után visszaköltözöl a lakhelyedre, és megáll az élet?
2014. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi az előző 2 értelmes választ!


A másik 1-2-nek pedig nem kéne kérdésekre válaszolgatnia ilyen szövegértéssel.. Nem írtam arról, hogy én mit tennék ilyen helyzetben, szóval nem értem a "Te beteg vagy." választ. Ha arra írtad, hogy nem hiszek a távkapcsolatban, akkor szintén nem kéne válaszolgatnod, ha így reagálsz dolgokra.

2014. dec. 3. 18:21
 10/15 A kérdező kommentje:
A gimi után egyetemre megyek, és valószínűleg ő nem oda menne gimi után, és akkor csak hétvégén mehetnék el bárhova, hétköznap nem lenne elég időm. És az egyetem sem ingyenes, szóval nem hiszem, hogy hétvégenként utazgathatnék.
2014. dec. 3. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!