Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha a barátotok/barátnőtök tartaná a kapcsolatot az exével, ráadásul így?

Figyelt kérdés

Kb hetente 2hetente felkeresi (felhívja, vagy emailt ír neki). Legutóbb pedig azt találta neki mondani, hogy látni szeretné.


Jól érzem, hogy nincs még túl rajta?


2014. nov. 22. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki lányként, ha a barátom ezt csinálná. Fura dolog... Meg is mondanám neki, az biztos.
2014. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megcsalás közeledtének illata van a levegőben...

Én biztos dobnám a csajt, nem hiszem, hogy helyén való lenne az úgy.

2014. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szépen elbeszélgetnék a barátommal,hogy mit akar még az exétől?!stb Az ex az ex,ne keresse,ne hívogassa,lépjen ki az életéből!Meg az ilyen duma,hogy jaj csak barátok vagyunk az exel,na én ebben se hiszek!
2014. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van olyan, aki napi szinten írogatott az exének, s arra keltem kb., h vmi más pasinak ír, az tök jó érzés.

semmi olyan nem volt talán benne, de inkább odabújt volna mellém, vagy vmi.

2014. nov. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!