Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akart, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akart, mi volt a célja ezzel?

Figyelt kérdés

Bocsi, a hosszu magyarázatért :)


Na szóval van egy srác a volt osztályomba ( átmentem máshova) es amikor meg egy osztályba jártunk: "utólag" jött az hozzánk máshonnan 5.-be es ugye olyan korba van hogy a lanyok a barátnőkjüket kérik meg, hogy kérdezzek meg a fiút, hogy mit gondol arról a bizonyos lányról, de a fiu be tudja meg, hogy O kérdezi , ez volt nálunk is, a barátnőm megkért hogy kérdezzék ra, a srác azt mondta hogy majd delutan válaszol , meg ilyenek , elég helyes , de igazándiból 5.-be semmit nem éreztem, nem is tetszett , semmi, de 6.-ba , mint mindig egymás melle ültünk a barátnőmmel, de mivel a fiuk beszélgettek elültetek őket egymás mellől es mineket "szedtek" szét, es engem ültettek a bizonyos srác melle, minden órán ( szinte) tőlem kérdezte amit nem ért, elvette a radiromat, ott dumált, amugy nagyon jók voltak azok az órák :)

Felevig arra kértük az ofőt, hogy hat üljünk ugy ahogy év elején , végre karacsonyi szünet utan ugy ültünk :)

Aztan "elkezdődtek" a jelek: az en táskám melle rakta le a sajátját, kipróbáltam, hogy máshova rakom a sajátomat , de ugy is az enyém mellett volt , a keze be volt faslizva es a haverja szerint az en nevem volt a kezére írva ( persze en nem hittem ), egyik delutan felelsz vagy mersz? -t jatszott O, egy másik haverja , es 2 lany az osztályunkbol ( az egyiknek tetszett is) es en meg a barátnőm néztünk őket, persze a mersz része a srácnak mindig az volt, hogy puszilja/ ölelje meg a lányt ,

Miután abbahagyták mindienki elindult haza es az egyik utcánál megálltunk, mert odáig együtt mentünk ( en, a srác, a haverja , a barátnőm , es annak a lánynak a barátnője, akinek tetszett a fiu) es a lany ( aki jött ) megkérdezte a fiút, hogy tetszik-e neki a lany akinek a barátnője? A fiu azt mondta, hogy nem, neki en tetszem, erre en csak annyit mondtam, hogy ja persze , arra is gondoltam, hogy meg akar "viccelni" a haverjaval, hogy tetszem neki aztan jol pofára ejt.

De angolon történt valami furcsa, a barátnőmmel róla beszéltünk ( mar nem tudom, hogy mit) ezt O gondolom hallotta es angol órán lehetett rajta látni, hogy nagyon rossz kedve van , megkérdeztem mi a baj, de nem mondta el, azután lett rossz kedve miután valamit mondtunk , es ugye a táskásat, meg azt, hogy tetszem neki meg meg tudtak beszélni, de amikor rossz kedve lett ugy láttam hogy nem csak eljátszani akarja, hanem tényleg rosszul esett neki amit mondtunk

Amikor mar nem mellettem ült, akkor is viszonylag sok szünetben a padon körül állt

Az ofő kitalálta, hogy nekünk ( aki átmegy másik suliba) csináljanak valami meglepit, es az utolsó nap délutánján tartsunk "eszem-iszom" -ot , akkor a legtöbb leány sírt ( volt egy "sírós részleg" ) , amikor en is elkezdtem könnyezni, (en nem vagyok az a nagyon sírós fajta ; pl filmen se sírok) akkor odajött hozzam es megolelt 2x is

Az 1. Ölelés után meg ölelte egy másik lányt aki elmegy, Sztem azert, hogy ne legyen feltűnő, hogy engem ölelget vagy nem tudom, mert a 2. Ölelés utan rögtön nem ölelt meg mást

Akkor meg jobban elkezdtem könnyezni, mert arra gondoltam, hogy itt kel hagynom

Az ölelésnel kb ugy álltunk mint akik járnak es azert ölelik egymást ( ra hajtottam a fejem a vállára , nagyon jo érzés volt, olyat meg soha nem éreztem )


Nem vagyok az a cicababa alkat ( szerencsére) ezert nem tudom, hogy mit "evett" rajtam, márha "evett" , nem vagyok bűn ronda se, de nem vagyok minden srác "elajul" tőlem "alkat"

Most ezzel mit akart???

Mert nem ertem


Bocsi az ékezetek miatt, telorol vagyok

Köszi, hogy elolvastad :) :*



2014. dec. 4. 18:18
 1/1 BossBoy válasza:
Sztem nem szívatott amikor mondta h tettszesz neki csak a fiúknál könnyebb ezt úgy elmondani egy lánynak ha éppen kérdezik tőle másról szal a fiú akkor épp be akart nálad vágódni. Azzal h eljöttél a suliból sztem ennek az egésznek már annyi mivel még fiatalok vagytok de ha a sulik közel vannak egymáshoz és tudtok találkozgatni akkor sztem kezdjetek el beszélgetni akár facebook-on akár szóban, de szóban szerencsésebb, aztán majd meglátjátok, hogy hogy alakul. lehet összejöttök, lehet hogy csak jó barátok lesztek de én mindenképp beszélgetnék vele mert ezzel erősíted benne hogy érdekel téged a srác. Ennyit tudtam hozzáfűzni, remélem azért valamennyit segített. Amúgy 19 éves fiú voltam :D ;)
2014. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!