Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egy bizonyos tulajdonságomra azt mondja, hogy mindig is ilyen fiút akart, az jelentheti azt hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Beszelgettunk, es mondta, hogy őt sose találják meg az ilyen fiúk. Ezt nem úgy összességében mondta rólam, hanem egy belső dolgot emelt ki. A kulsommel nincs baj, nem vagyok ez a nagyon helyes meg jóképű, de szerintem nem is vagyok csunya. Ha beszélgetnénk es esetleg elhivnam valahova, eljönne szerintetek?

2014. nov. 21. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne arra menj amit mond. Az lehet egyszeru bok is. Ha mosolyog, ha nezi a szemed, ha zavarban van, ha hevesebben dobog a szive es fel van dobodva az jelenti azt hogy tetszel neki.
2014. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nem ez csakis azt jelentheti hogy utál és ha elhívod randira mexikóba fog repülni hogy minél távolabb legyen tõled. Majd a telefonját elássa a víz alá és épít egy magánszigetet hogy meg ne találhasd, de ha tudod hol van akkor fel fogja akasztani magát két delfincápa keverékkel.(remélem tudod hogy hogy értem)
2014. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :D akkor szerinted bejövök neki?
2014. nov. 21. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki "bejönnél", de neked is tetszik az a lány? Ismerd meg előbb közelebbről, vannak-e neki is olyan tulajdonságai, amik neked kifejezetten szimpatikusak. Csak utána hívd el randira, egy kirándulásra, sétára a Margitszigetre - de ne diszkóba, ahol üvölt a zene, és nem lehet beszélgetni.
2014. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé bejön, csak sok a közös ismerős, ezért akarok biztosra menni amennyire csak lehet, hogy ne legyen ciki ha mégse jönne össze.
2014. nov. 23. 18:25
 6/6 anonim válasza:
#2 Te veszélyesen idióta vagy! De hatalmasat röhögtem!XD
2017. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!