Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetértetek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha valaki 18 éves kor alatt azt mondja, hogy van barátnője az csak nagyra akar lenni. Ha vanis csaj a képben, és ő is azt mondja, rá éppúgy ez igaz. Mert ez alatt a kor alatt még aztse tudják mit akarnak. Haha 13 éves és van csaja... Ezen annyit röhögök. Azt se tudják ezek a kamaszok, hogy mi az a párkapcsolat.

2014. dec. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezen én is meg aki 14 évesen férfinek mondja magát
2014. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
80%
Itt egyedül te tűnsz nagyon butának. Ne fájjon ennyire, hogy neked 18 évesen sincs senkid, másnak meg már 13 évesen van. Szuper kapcsolataim voltak pont 13 éves koromtól kezdve, épp a korunknak megfelelően mikor mi fért bele. De ilyen hülyeséget még soha nem hallottam mint amit te próbáltál leírni...
2014. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Igen, 13 évesen nagyon gyerek még. De miért ne lehetne valakinek 18 éves kor alatt párkapcsolata? Ismerek olyan párt ahol 14 volt a lány, 15 volt a fiú mikor összejöttek, és 5 éve együtt vannak. Szóval szerintem nem feltétlenül igaz
2014. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek,részben nem.

Attól,hogy egy fiú még nem 18 éves nem jelenti azt,hogy nem tud komolyan viselkedni vagy,hogy nem vágyik komoly kapcsolatra.Persze csekély számban de vannak.

És tény és való sok olyan fiú van aki úgy váltogatja a barátnőit mint az alsóneműjét.Tipikus,hogy nem becsülik meg őket azt hiszik bárkit megkaphatnak és csak azért van csajuk mert az a menő.

2014. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
LEhagytam, hogy vannak kivételek, de tényleg kevés.
2014. dec. 5. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeség amit írsz, dehogynem tudják, hiszen abban vannak valakivel. A párkapcsolat egy tág fogalom különben is, mindenkinek mást jelent, nem az lesz csak párkapcsolat, amire te az áldásodat adod.
2014. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsen ebben semmi nevetséges. Nyilván nem ugyanaz a 13-14 évesek szerelme, mint a felnőtteké, de azért ők is ismerkednek a másik nemmel, és ez így van rendjén. Megvan ennek is a maga létjogosultsága.
2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 évesen ismertem meg a párom.. s már lassan 7 éve vagyunk együtt :P :) a 13 évesnek mért ne lehetne? :D probálgatják szárnyaikat ezzel nincs gond sztem :)) neked is lesz majd nyugi :D
2014. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van nekem is, csak érdekesnek találom tesóm "igyekvését" :D
2014. dec. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!