Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetértetek velem, hogy az...

Egyetértetek velem, hogy az számít jó csajnak, akinek hosszú egyenes haja van és lehetőleg manöken alkata?

Figyelt kérdés
F vagyok. Szerintem külsőre ez számít! Ha ez a két tulajdonság megvan, akkor az a lány 99%-ban már jó csajnak számít! Legalábbis nálam, így elsőre, ha ránézek egy csajra! Nincs igazam?

2014. márc. 8. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én nem tudom, hogy mi számít "jó csajnak", de nálam az arc a döntő, nem a testalkata.
2014. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
lányként mondom nekem a hosszú haj jön be inkább. de az arc sokkal fontosabb mint az alak
2014. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad.
2014. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Van benne valami...De az arc is sokat számít, szóval hiába van egyenes hosszú haja és manöken alkata, hogyha az arca ocsmány :D De hogyha szép az arca, akkor az nálam (is) jó csajnak számít már :D
2014. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.
2014. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze nem árt, ha az arca is csinos! Ha általánosságban nézitek, hosszúhajú, bombázó alkatú lányok közül én még csúnya arcút nem láttam arcra!!! Min csinos!
2014. márc. 8. 13:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

# 6:

Igen? Akkor szerencsés voltál nagyon, eddig. Én rengeteg olyan lányt látok az utcán, akik alkatra szépek, a hajuk is szép, de az arcukat csak a smink tartja össze. Ha nem lenne smink, akkor elokádnám magam. Így pedig csak szimplán nem tetszik.

2014. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-es. Nem létezik!! Én nap mint nap járok kelek az utcákon és ha hosszú sima egyenes hajú lányokat látok, az alkatuk is vékony és az arcuk is csínos!


Nem értem, mit írsz a sminkről!

2014. márc. 8. 13:25
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Pedig én is láttam már sok csúnya arcú, jó alkatú, hosszú hajú lányt. + tényleg sok agyon van sminkelve és az alapozó alatt csomószor látom, hogy tiszta ragya a fejük. De nem mennének el egy arckezelésre, hanem inkább elrejtik alapozóval és inkább arra költenek, meg műkörömre, ahelyett, hogy az arcukat hoznák helyre kozmetikussal. Na nekem sokszor ez a tapasztalatom. Persze van sok szép lány is, nem azt mondom, de azért te is megnézheted alaposabban az arcukat, ha te még sosem láttál ilyet.
2014. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9#. Érdekes, nekem még eszembe sem jutott ezen gondolkozni, hogy smink így-úgy, amúgy. Azt se tudom, hogy smink van-e a lányon van nincs!


Egyszer vagy kétszer láttam szeplős lányt is arcra, de ez még különösen bejön nekem ez adja külön a szexepiljét!


Vannak akik copfba kötik a hosszú hajukat, ez megint brutál bejön!

2014. márc. 8. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!