Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele menjek így? Hűségesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek így? Hűségesek bírunk majd maradni?

Figyelt kérdés

17/L vagyok. Megismertem nemrég egy srácot, aki nagyon nagyon tetszik, talán bele is szerettem. Ő 20 éves. Randiztunk is, azt hiszem, komolyan gondolja. A gond az, hogy külföldön focizik, és így kb. 4 vagy 6 hetente láthatnám csak+ha esetleg én is meglátogatom. Bele menjek így? Vajon hűek tudunk maradni egymáshoz hosszú távon?

Esetleg tapasztalatok távkapcsolatból?



2014. dec. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi több mint 2 hónapja vagyunk így, eddig semmi probléma.:) Meg lehet csinálni.
2014. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a távkapcsolat. Kevés volt az,hogy ritkán találkoztunk.
2014. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés embernek jön ez be. Az a baj, hogy mivel alig találkoztok nem biztos, hogy kialakul olyan kapcsolat ami miatt fontos lenne hűséget éreznetek. Egyébként én úgy vettem észre a távkapcsolatok max akkor működnek ha átmeneti jellegűek.
2014. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem azért mondom, de azért mondom, h focista meg hűség nem biztos, h passzol, vagy ritka, legalábbis akikkel én fociztam azokból nem nagyon tudtam kinézni ezt, vagy csak kevésből.
2014. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!