Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Hogy bírtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogy bírtok egy kapcsolatban sok sok éven át, évtizedekig hűségesek maradni?

Figyelt kérdés
Az ember ha szereti a párját, sokszor kísértésbe kerül. Pár év után a bizsergés elmúlik...és vágyik az ember a friss húsra. Talán egyszer élünk, és érdemes néha bűnözni? Persze ez kockázatos, de hogy a férfiak nem maradnak évtizedekig hűségesek, az is biztos.
2011. júl. 28. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én túl lekiismeretes vagyok és ha probléma is van a kapcsolatban,akkor se lépek félre, mert nem akarom elveszíteni a páromat.Én se szeretem ha megcsalnak ezért én se teszek ilyet.Én azért vagyok együtt a párommal mert vele akarok lenni,ha nem így lenen akkor szakítanék.Persze ha nem tökéletes,de mégis szeretem akkor se tudnám megcsalni,mert félnék, h. kiderül,na meg hogyan várjam el a másiktól, h. hűséges legyen és őszinte ha én magam se vagyok az.Persze sajnos ettől függetlenül,engem már sokszor átvertek és sokszor tanácsolták h. én is tartsak egy másik fiút, mert akár jót is tehet a kapcsolatnak,de képtelen lennék rá.27/l
2011. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"de hogy a férfiak nem maradnak évtizedekig hűségesek, az is biztos"


Nem, a halálon kívül semmi se biztos. Amit írsz az több ponton is orbitális marhaság.

2011. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ez a "férfiak nem maradnak hűségesek, az is biztos" dolog egy egyszerű önigazolás. Hogy te megteheted, mert a másik megteszi. De ez nem így van! Ha te ezzel nyugtatod magad és ugyanúgy megléped, akkor nincs jogod felháborodni sem!


Ez egyéni döntés kérdése. Ha valaki szereti a párját, akkor nem cserélné el egy röpke numerára! Ha valaki megteszi, akkor ott már rég nincs szeretet se a másik tisztelete. Akkor az a kapcsolat már jó ideje hulladék, csak a két fél a homokba dugott fejével nem képes felfogni a problémát...

2011. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

nekem egyetlen elvem van erről.

mégpedig: ha elmúlt a bizsergés, és más punci után vágysz, akkor előbb szólj nekem, hogy én már nem kellek, és máris tiszta szívvel kefélheted végig pestet.

csak ennyi. nem bűn az, ha az ember másra vágyik. nem bűn, ha elmúlik ami volt, de bűn aljas módon titokban megcsalni. megcsalni, vagy csalni, az nem lehet tisztességes. ha dugni akarsz dobd a régit, ennyi.

2011. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca.. ***** válasza:
az meg a másik legundorítóbb dolog, amikor valaki azzal takarózik, hogy de evolúciós okokból a pasiknak indokolt a félrelépés, de a nőknek nem. ez az, ami bár igaz, de nem igazol. ad1. ha neked lehet, nekem is, mert a tett attól nem lesz szebb hogy a te farkad jobban bizsereg. ad2. az oké, hogy te mint pasi jobban vágysz az újra, de még mindig ott van az előző hozzászólásom: attól még nem kell gerinctelennek is lenni.
2011. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Elég nagy hülyeségeket írsz, ugye tudod?! Ha az ember szereti a párját, akkor hogy esne kísértésbe? Pont hogy csakis ő számít, mást észre sem veszek. A megcsalás a világ legundorítóbb és legerkölcstelenebb cselekvésne. Ha már nem is szereted, de legalább emberségből ne alázz meg senkit így!
2011. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szamóca.. ***** válasza:
43%

" mást észre sem veszek. " ez viszont nem igaz. szex és szerelem két különböző dolog, de ez nem jogosít fel semmire, csak arra hogy jól beszopd ha mást kívánsz :D


mellesleg "bűnözni" egy nagy tábla csokival kell, esetleg droggal ha az esik jól, de úgy hogy más embert azzal ne bánts.

2011. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
De igen, nálam ez igaz. Szexuálisan és érzelmileg is csakis a páromhoz vonzódom. Teljesen hidegen hagy, ha egy mások számára vonzó, félmeztelen férfit látok.
2011. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Évtizedes kapcsolat után is? Nagyon irigyellek...:-(((( Ritka az ilyen az ismeretségi körömben....
2011. júl. 28. 11:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Még nem évtizedes, de már közel járunk hozzá. 9 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!