Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert neznek ram furcsan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert neznek ram furcsan, hogy 17 eves lany letemre nem volt meg baratom?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a megszokott, és nem bírják elviselni, hogy van még ember, akire nem tud hatni a társadalom. Én örülnék neki.
2014. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mert tőled is azt várják, hogy rontsd el az első alkalmadat. Gondolj bele, milyen irigyek lehetnek rád, hogy neked még van alkalmad befolyásolni az első szexuális élményed kényed kedved szerint. Ők meg elsiették és siránkoznak, hogy megbánták és tudod a jóindulat azt diktálja, hogy ha nekem rossz neked is legyen az.
2014. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem semmi fura nincs benne.

Nekem az a fura, akik már általánosban szexelnek és 16 évesen már több pasival voltak, mint egy felnőtt nő.

2014. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kik néznek rád így? Gondolom nem a barátaid. Akkor meg tegyél rájuk nagyívben.
2014. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!