Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak ezek után nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak ezek után nő létemre, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

A srác kezdetben mindenben segített, udvarias volt stb. Nem volt annyi önbizalmam h elhigyjem h a személyemnek szól. Hírtelen ez abbamaradt, hallottam h akkor azt mondta h lemondott rólam, akkor jöttem rá h kellettem neki. Később megtudta h tetszik nekem erre ugy reagált h ő mást nézett ki, ezt nem szemtől szembe beszéltük sőt lehet nem is tudja h hallottam. Majd egy "barátnőm" rástartolt, a pasi azóta vele flörtöl bár a csaj keresi többnyire a társaságát de a srác vevő rá. ( nem tudom nem őt nézte e ki magának a pasi, amiről fentebb írtam) A minap hallottam h válogatósnak tart. Ebből az jött le nekem h akarna de nem gondolná h nekem kell, bár ha tudja h tetszik akkor ez sem lehet igaz. Rég volt barátom és már nem tudom mit gondoljak vagy tegyek, pedig ő olyan h ugy érzem vele le tudnám élni az egész életemet is akár.

25/L


2014. nov. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt elcseszted, maybe next time
2014. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ha fontos neked akkor mondd el neki is... hívd el valahova és beszéljétek meg ezeket... semmi veszteni valód nincs.
2014. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De minden nap látnom kell és ha nyiltan visszautasít az borzasztó kellemetlen és megalázó lenne, viszont azt sem bírom sokáig ha a "barátnőmmel" folytatott flörtölését kell hallgatnom, végignéznem vagy talán azt h összejönnek. Bár a csajnak van pasija de őt ezért a srácért bármikor kidobná, de ez már más tészta.
2014. nov. 16. 17:19
 4/5 egybaba ***** válasza:

A baj nem ot van...

Az érzelmeidet ne gondolatokkal reagáld le , mitn ahogy a vízben úszunk a parton járunk. Fordítva nem működik.

Ha érzelmeid vannak akkro a szivedre halgass-

ha meg gondolkodni kell akkro az agyadra

erre vannak ezek az érzékszervek - cuppantás

2014. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha nyiltan visszautasít az borzasztó kellemetlen és megalázó lenne"

Sajnos kockázat nélkül nincs győzelem!

Kell neked? AKKOR TEGYÉL ÉRTE!

Ha nem annyira fontos, akkor meg engedd végre el.

2014. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!