Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még lehetőség a folytatásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lehetőség a folytatásra vagy felejtsem el? .

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, a volt párom 24. Úgy indult a kapcsolatunk, hogy kiszemelt magának 2 éve kb. , buliztunk együtt az akkori párja is vele volt. Volt is féltékenység mert egymáson lógtunk folyton. Végül kilépett a kapcsolatból és tavaly találkoztunk majd Face-n beszélgetések után összejöttünk. Azt tudni kell róla, hogy lelkileg megtört lány, nehéz körülmények között él (egyedül az anyjával, sok számla, stressz, néha kajára nincs pénz), a szerelem egyfajta menekülés neki, nem szeret egyedül lenni. Tehát az elején olyan volt mint egy álom, tartott kb.6-7 hónapig, aztán egyre kevesebb lett a szex (az én hibámból nem kezdeményeztem, elkényelmesedtem), meg nem is figyeltem rá, sokszor nem élvezett el, én pedig elsiettem az aktust, és többször mondta hogyan csináljam, hogy figyeljek rá. Közben ment az élet, mondtam hogy menjen el dolgozni, mert a csőd szélén álltak, támogattam őket ahogy tudtam, rábeszéltem egy munkahelyre, ahova felvették, közösen alakítottuk a jövőnket, hogy összeköltözünk majd mert neki otthon már tarthatatlan volt a helyzet. Szóval elkezdett dolgozni, és szex nélkül teltek el a hetek (lelkileg ki voltam én is, illetve volt egy gyomorfertőzésem is, munkahely váltás), nem egy műszakban voltunk sokat, és nem tudtunk együtt lenni, ő is sokat dolgozott (tudni kell szinte minden időnket együtt töltöttük eddig, vagy telefonon beszéltünk órákat, pár utcányira lakunk egymástól). Végül két hónap munka után kapott egy lehetőséget egy céges, német útra és kimentek két fiú-két lány, pont a születésnapom volt akkor és az évfordulónk, sírt miatta, de elengedtem mert nagy lehetőség. Ott összegabalyodott az egyik az egyik főnökével (csók), és mikor hazajött közölte két napra rá mindezt, és hogy hagyjuk abba, mert nem várhatja el hogy vele legyek. Megbocsájtottam volna neki, viszont ő menni akart, de csak a szex miatt, mert számára csak egy eszköz lenne a fickó, nem is ismeri, és nem akar tőle kapcsolatot, nem is érdekli. Végül egy hétig még beszéltünk ezekről, próbáltam visszacsinálni de elutasít, és beszél a másikkal is órákat telefonon, persze közben felhánytorgatja a problémákat, mi nem ment nem nekem mialatt együtt voltunk, nem jól nyaltam, nem figyeltem rá, nem élvezett, elsiettem, nem masszíroztam jól stb. És az a fickó egy csókkal megadta, figyelt a rezgéseire, meg odakint amúgyis magányos volt. Le akar feküdni vele, be akarja fejezni, mert neki ez kell a szex nélküli hetek miatt, velem utána folytatná de mondta hogy nem várhatja el. Közben beszélnek Viberen is a fickóval, és az meg azt hiszi bele van zúgva, és totál maga alatt van az exem, hogy még erre se képes, hogy megtegye, és még neki kell ezért is pitizni, még egy vibrátort is rendelt ha nincs más. De én ne érjek hozzá többet. Pár napja éjszaka rosszul lett a munkahelyen, azóta gyenge nyugtatót szed, mert tudja, hogy én megadtam mindent (a jó szexen kívül ezek szerint), és mindezt elveszíti. De nem is engedi hogy javuljon köztünk a helyzet, azt mondja nem akar próbababa lenni, főleg egy év után. Szeretne egy kis szabadságot, mert megfullad mellett, és nem élvezi amúgyse. Nem tudom elengedni mert nagyon szeretem, és kicsit még ő is engem, mondta. Amikor adnék neki időt és lezárnám, akkor két nap és ír, és face-n keres, de a szobájából se mozdul ki, barátai nincsenek, se semmi. Most voltam nála utoljára, félek valami hülyeséget csinál. Elküldtük egymást a fenébe, és végleg hagyjuk az egészet. Ezek után van még lehetőség a folyatásra, vagy csak görcsösen ragaszkodom?

2014. dec. 8. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talpán aki ezt elolvassa de én elolvastam!

Ez gáz, egyből rámozdult egy pénzesebb palira a leírtak szerint, alapból az egész ahogy mesélsz róla fuuuu....

Nem értékeli egy kicsit se hogy kit talált a személyedben, én is az ilyen undorító nőket fogom ki, keress egy normálisat én azt mondom

2014. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te ragaszkodsz görcsösen, pedig mindkettőtöknek jobb lesz mással. Ő nem szeret téged már, ne gyötörd magad fölöslegesen. engedd el, és keress olyat, aki szeret téged. Tudom hogy fáj, de hidd el, majd idővel jobb lesz. Ez a hajó már számodra elúszott. Ha nem szeret és nem akar már téged, akkor engedd el, nincs értelme erőltetni azt ami nem megy.
2014. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elolvastátok, ez már alapból becsülendő. :)

Az igazság az, hogy tudja kit talált bennem, de mégis hagyja ezt az egészet lezajlani, vagyis tényleg el kellene engednem, ezért próbálom hanyagolni vele a kontaktust, de aggódom is érte, bár tudom ez már nem az én gondom. De jól esett kiírni, már csak az emlékek miatt is - ki tudja mit hoz a jövő.

2014. dec. 8. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam elolvasni ekkora lélegzetvételű kérdéseket, de most megtettem. Minden szavából süt az őszinte kétségbeesés, aminek valahogy itt most nem tudok helyt adni. Annyira nem voltál/vagy szerelmes a lányba, hogy ne tudnád rövid úton kiheverni a hiányát. Számodra egyébként is nyereséggel zárul ez a kapcsolat, hiszen remélhetőleg ebből megtanulod, hogy odafigyelj jövendő partnereid kívánságaira.

A folytatásban ne reménykedj. Az élet nem számítógépes játék, itt nincs lehetőség újrakezdésre, ha valamit nem jól csináltál. Tanulj a történtekből, és legközelebb e tudás birtokában alakítsd a dolgaidat.

2014. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!