Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több éves párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves párkapcsolat elmúlását hogyan lehet feldolgozni? Ha lenne rá lehetőség, ti adnátok egymásnak még egy esélyt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pár hónaposat is nehéz. Hasonlo helyzetben vagyok. Én adnék még egy eselyt.
2014. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően sose szakítok, inkább megbeszélem, hogy min kellene változtatni a kapcsolatban. L
2014. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretted, akkor hosszú idő. Én már nem voltam szerelmes exembe, mikor szakítottam, így a 4 éves kapcsolatot nagyjából 5 perc alatt feldolgoztam, szakítás után nem sokkal már vásároltam, aztán egy baránőmmel mentem kávézni, mintha mi se történt volna - kb. ennyire érintett a dolog. Egyébként nem vagyok híve az újrakezdésnek. Ha egy pár egyszer már eljutott a szakításig, és nem tettek előtte eleget azért, hogy megmentsék a kapcsolatot, akkor ez másodjára is megtörténhet, sőt, az esetek nagyon nagy részében meg is történik.
2014. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ... de nálam a 2. esélyek nem működnek.....
2014. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!