Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Közeleg az 1 éves évfordulóm a párommal. Arra gondoltam, hogy veszek egy szép emlékkönyvet, hívatok elő fotókat és teleragasztom vele. Szépen feldíszítem. Idézeteket írok bele, amik ismerősek neki is. Valami egyedivel szeretném meglepni. De jobb nem jutott még az eszembe. Ti mit szólnátok egy ilyennek? Esetleg valakinek van jobb ötlete? Légyszíves normális válaszokat adjatok! Köszönöm!

2014. dec. 8. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez jó. Kreatív és szívből jönne. Nagyon örülnék neki :)
2014. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi srácok utáljuk az ilyet. Jó képet vágunk hozzá, de kb. 3 perc tart az öröm. :)
2014. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom az utolsót..
2014. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nyálas

2. ez egyáltalán nem "egyedi", mindenki ilyet a párjának ezére-azára

3. igazán kitehetnél magadért, ha már az első évforduló. menjetek el egy közös masszázsra, spa-ba, mittudomén

vegyél latex dominaszerkót vagy selyembodyt...

2014. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval túl nyálas? Gondoltam valami sexy rucira is, de hát az is milyen... csak egy szex jár vele és ennyi kb. A masszázs nem rossz.
2014. dec. 8. 21:08
 6/8 BulmaSwan ***** válasza:
A párodtól függ szerintem,hogy örül-e neki vagy nem. Vannak azért nyálas fiúk is. Az enyém pl. annyira nem lenne elájulva tőle. Nyilván megnézné egyszer, aztán ott porosodna a polcon. Én igyekszem olyat adni a páromnak amit használ is. Pl. Lehet egyedi pólót/bögrét hasonlókat nyomatni. A szexi fehérnemű is jó ötlet. Mellé meg megveheted neki a kedvenc piáját vagy süthetsz is.
2014. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kombináld a válaszadók ötleteit és a sajátodat, abból baj nem lehet. :)
2014. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyet. Én imádtam. :) Meg írt még ozzá ezt-azt, hogy ekkore és ekkor hol voltunk stb :)
2014. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!