Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny rá vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Féltékeny rá vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy csaj szerelmes belém, és én is belé. Jól elvagyunk, a lényeg:van egy ''legjobb'' fiú barátja. Ma mondta, hogy minden baja van. Megkérdeztem, hogy mi az:erre azt írta, hogy összeveszett a ''legjobb fiú barátjával''. Mert hogy leszarta 2 napig nem írt neki.


Elvileg utálja a srácot, mert jóba van egy másik csajjal.

''ha csak barátok maradnak... mivan ha velem nem fog már foglalkozni? tudom...elmondta 500000x hogy nem fog "elhagyni"...és bízok benne is..de akkoris ott van ha "mi van ha.."''


Ez féltékenység? Mármint úgy értem, hogy ebbe a srácba szerelmes? Vagy csak simán úgymond legjobb csaj barátja akar maradni? Meg jött még olyannal is, hogy őt zavarná, ha ő lenne a legjobb barátja helyette..



2014. dec. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal.
2014. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jött ilyennel is, hogy. ''netán ő jobb barát mint én

mert ő közelebb van'' (közelebb lakik hozzá)

''csak nem akarom hogy jobb barát legyen mint én''

De amugy ha van egy csaj barátom tök leszarom, hogy hány pasival kever. Szóval nemértem ezt. Szerintetek?

2014. dec. 8. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyat is írt amugy, hogy leszarja. Csak nem akarja, hogy jobb barátja legyen
2014. dec. 8. 21:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ha megkérdezem, hogy konkrétan mi a baja a csajjal, akkor tereli a szót. ''Nem akarok rá válaszolni'' meg hogy haggyam stb.
2014. dec. 8. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
féltékeny lehet vele nem jött neki össze ezért veled van
2014. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!