Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt mert féltékeny voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt mert féltékeny voltam?

Figyelt kérdés
Párom megcsalt (csók, randik több héten át, aztán lebukott), azt állitja azért, mert bezártam... féltékeny voltam... Ilyen létezik? Mivel nem szoktam örülni ha nélkülem eljár... Tudom hiba volt, de ez lehet igazi ok?

2014. dec. 3. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy
2014. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
El ne hidd már, hogy te vagy a hibás, amiért félrekúrt.
2014. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ezzel az erővel minden 3. ember megcsalná a párját.
2014. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Inkább azoknak kéne válaszolni, akik bele is tudnak látni egy ilyen kapcsolatba, nem azoknak, akik csak annyit látnak belőle, amit az orruk elé raknak.


Létezik ilyen. A túlzott féltékenykedés, és a magánszférák birtoklása előbb utóbb megcsaláshoz vezet. Kivéve, ha a férfi annyira papucs, hogy eltűri ezeket a dolgokat.

2014. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem... Úgy néz ki okkal voltál féltékeny.
2014. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Forditott a helyzet, Én férfi, lány csalt meg, mivel bezártam.
2014. dec. 3. 18:50
 7/12 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem tudom... mindkét fél véleményét ismerni kéne, mert ez így egy elfogult oldal. Viszont biztos kidobnám az illetőt, aki megcsal... ha meg pasi lennék és olyan házisárkány - házőrzős rinyálós típus barátnőm lenne, két hét után ejteném. - vagy még annyi se kéne.
2014. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

... a házisárkány pasi megfelelőjétől is hamar megszabadulnék...

Amúgy az lett volna a reális, ha szakít veled és utána megy amerre akar.

2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#4, ilyenkor az a megoldás, hogy megbeszélitek a dolgot, ha nem tudjátok megoldani akkor szakítás. Nem az, hogy leszopod más faszát.
2014. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

végülis, ha már úgy is féltékeny vagy, legalább legyél okkal... szokták mondani, akik így éreznek, és valahol igazuk van. mármint, ha minden ok nélkül féltékenykedsz, nem engeded sehova, nem tudja élni az önálló életét, ami ugyanúgy lehet neki, attól még, hogy veled van, anélkül, hogy hűtlenkedne, az ember idővel belefárad az egészbe, és úgy van vele, hogy tök mindegy, ha így is-úgy is ugyanazt kapja otthon, legalább már oka legyen.


nyilván nem mondom azt, hogy te vagy a hibás azért, mert megcsalt, de alapjáraton úgy gondolom, hogy lehet tenni az ellen, hogy valaki hűtlen legyen, meg lehet mindezt gerjeszteni is. és pl ha tényleg bezártad, tényleg minden ok nélkül féltékeny voltál az ugyanúgy érthető- bár nem megbocsátható- indok a félrelépésre, mintha mondjuk nem kapna elég szexet, hiába beszéli meg veled folyton, vagy hasonlók.

2014. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!