Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság tényleg egyre többen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg egyre többen csalják meg a házastársukat? Mi okból? Ki mit gondol a monogámiáról? Vagy hogyan látjátok az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
Az őszinte válaszokat előre is köszönöm.

2014. dec. 10. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog,de nekem mostanában egyre többször fordul meg a fejemben,hogy megtegyem.

Nálunk nagyon sok a vita,és kevés a szex.

22l

2014. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fenének kell 20-on évesen házasodni?, Na ezért sok a megcsalás.
2014. dec. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ahelyett, hogy megjavítják a kapcsolatot, inkább lelépnek. Könnyebb.
2014. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen egyre többen az én környezetemben is úgy veszem észre sajnos. Sosem értettem ...ha nem jössz ki a társaddal akkor miért kell vele maradni? Mért kell a háta mögött félrelépni, ergo hátba szúrni a másikat?

Szakítani kell és kész ha már nem helyrehozható a kapcsolat és keresni jobbat. Előbb utóbb úgyis lebukik az illető.

De részemről nem is a lebukás veszélye hanem hogy én egyszerűen nem lennék képes, hogy ilyen szinten megbántsam a páromat. Ha két ember kapcsolatban van, akkor az szerintem azé kell hogy legyen, mert egymást akarják és nem mást.Az érzések idővel változhatnak de a megcsalás nem old meg semmit...

32\f

2014. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyári miklós ***** válasza:
sajnos ez igy van.talán nemülnek le beszélgetni egymással a problémákról.én is elkövettem ezt a hibát.a kapcsolatunk elején kevés vólt a szex köztem és a csajom között.ezért elvittem egy másikat és megcsaltam őt.amit másnap reggel valahogy megtudott.persze nem örült neki aztán elkezdtünk beszélgetni.és átbeszéltük az egészet.most sem sokkal több a szex mert ő nem tulajdonít neki jelentőséget.de már többszór vagyunk együtt.
2014. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!