Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a barátomat? (Lent)

Figyelt kérdés

Napok óta ingerült velem. Jön, keres, ajándékot hoz, segít, de nagyon csúnyán beszél, és kioszt állandóan.


Szerettem volna vele tisztázni, h mi történt vele, de mindig kitér, h az ilyen témákra nincs ideje. Egyszerűen leoszt.


Nem tudom, h mit gondoljak, de azt érzem, h púp vagyok a hátán. Mondtam neki, h ha valami bántja meghallgatom szívesen, ha meg az a baj, h nem szeret, mondja meg, nincs semmi baj. (Persze, h fájna, ha vége, de jobb lenne, mint hogy folyamatosan ordibál velem.)


Mivel nem akar kettőkről beszélni, nem tudom, h hogy kérdezhetném meg, h mi a baj. Ha valaki volt hasonló helyzetben és megosztja velem, vagy tud nekem segíteni, nagyon megköszönöm.



2014. dec. 10. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
neked kell tudnod a kapcsolatodat irányítani. olyan max. 18-nak tippellek. majd idővel megtanulod kezelni a dolgokat.
2014. dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy pár kérdést tennék fel neki:

- Te érzelmileg egy gyermek vagy, hogy félsz kimondani a problémákat nekem, aki előtt semmilyen titoknak nem lenne szabad lennie?

- Ha nem tudod elmondani a problémákat, akkor hogyan várhatod el, hogy veled legyek?

- Hogyan nézhetnék rád férfiként, ha ilyen vagy?


17/L

2014. dec. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

valónű agyilag még nincs azin a szinten hogy kommunikáljon a párjával vagyis nincs miről beszélni

majd ha elhagyod megered a nyelve

amúgy valószínű megcsalt és nem meri elmondani ézért szemétkedik hogy elterelje a figyelmed és ezért ad ajándékokat is büntudatból

nem egy őszinte kapcsolat az biztos még ha nem is csalt meg

2014. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:) Egy tízest dobj hozzá 1-es.


Félelmetes, de megrekedtem ebben az ügyben. Sohasem beszélt az érzéseiről, de mindig éreztem, h szeret.


Most azt látom, h ordít, ingerült... És bármit mondok a "nem azért jöttem, h megint nyaggass" téma van.

Már nagyon régóta türelemmel vagyok vele. Megmondtam neki, h szeretem, és legyünk egymással őszinték.... ordítva kérdezte, h "befejezted?"


Passz.

2014. dec. 10. 02:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt egy állattal? Egy érett kapcsolathoz érett emberek kellenek és a te párod ezek szerint nem valami érett.
2014. dec. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján úgy gondolom, hogy nem lehet tőle megkérdezni (leírtad a reakcióit), szerinted milyen jövője lehet egy olyan kapcsolatnak ahol nem lehet semmit megbeszélni, egyik fél nem tudja mi a baja a másiknak? Gondolom ezt nagyon fájdalmas olvasni...
2014. dec. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mióta ilyen?
2014. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindig is voltak kitörései, de kb két hónapja ilyen a helyzet. Nem egész nap, mert sokszor kedves, aztán eltelik félóra, és rá sem ismerek.


Úgy döntöttem, h megvárom, ha megint ordít, akkor kérdezek rá a dolgokra... ha nem válaszol, ott helyben szakítok.. bármi is az ok.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 10. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a párom és már nem nagyon bírom...Nem tudok kiigazodni rajta...
2014. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva valószinűleg külső dolog pl. munka okazza nála a feszültséget amit rajtad vezet le. Vannak akik a munkahelyükön nem tudnak, mernek, akarnak ordibálni mert pl. félnek, hogy elvesztik azt.
2014. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!